Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    07.06.2019 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 2 квітня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
02.04.2020 Щодо проведення 04.03.2020 засідання Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розподілу д...    
02.04.2020  Німеччина
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевез...
    
02.04.2020  Чехія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення...
    
02.04.2020 НКЦ АсМАП УКРАЇНИ НА ПЕРІОД КАРАНТИНУ, ПРИПИНЯЄ ПІДГОТОВКУ КЕРІВНИКІВ, МЕНЕДЖЕРІВ ТА ВОДІЇВ З УС...    
02.04.2020  Італія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезенн...
    
02.04.2020  Росія
Про пломбування та накладення електронних навігаційних пломб на вантажні відсі...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Нідерланди.
Введення правил електронного повідомлення про відрядження водіїв та мораторій щодо контролю
 

Шановні перевізники!

Міжнародний Союз Автомобільного Транспорту (IRU) та Асоціація Транспорту та Логістики Нідерландів (Transport and Logistics Netherlands (TLN)) поінформували, що у Королівстві Нідерланди з 1 березня 2020 року набувають чинності нові правила, якими вводиться електронна система повідомлення для роботодавців, водії яких відряджені для тимчасової роботи в Нідерландах.

Водії, а також особи, які працюють не за наймом (самонайняті), вважаються відрядженими, коли вони виконують перевезення в Нідерландах, а також з/в Нідерланди, таким чином, виконуючи всі види перевезень, за винятком перевезень транзитом через територію Нідерландів.

Міністерство соціальних справ і зайнятості Нідерландів відкрило спеціальний веб-сайт, на якому можна скачати всю необхідну інформацію: www.postedworkers.nl

Сайт також доступний на англійській і німецькій мовах. Онлайн реєстрація відкрита з 1 лютого 2020 року. Під заголовком Rights and Obligations (Права і зобов'язання) дана додаткова інформація про умови найму працівників, зареєстрованих в Європейському Союзі (WagwEU).

Обов'язок повідомляти про відрядження застосовується з 1 березня 2020 року, тому не потрібно повідомляти про направлення у відрядження, що починаються до цієї дати.

*****

Транспорт

Для сектора транспорту є деякі винятки з правил повідомлення. Більшість видів транспорту звільнені від обов'язку повідомляти про відрядження. Повідомлення про відрядження для вантажних перевезень може бути доведено до відома через річне повідомлення.

Річне повідомлення

Ви можете використовувати річне повідомлення, якщо працюєте в якості роботодавця за кордоном, або є особою, яка працює не за наймом в секторі вантажних автомобільних перевезень. Це також може бути застосовано, якщо Ви надаєте послуги від імені замовника або компанії в Нідерландах.

Випадки, коли повідомлення не потрібне

Не потрібно повідомляти про те, що Ви є роботодавцем за кордоном або особою, яка працює не за наймом в будь-якому з секторів, зазначених в наступних кодах SBI (SBI - нідерландська версія Спільної промислової класифікації економічної діяльності в Європейських співтовариствах або NACE):

(H) Транспорт і зберігання (групи):

49.1 Пасажирські залізничні перевезення (не трамваєм або метро)

49.2 Вантажні залізничні перевезення

49.3 Пасажирські перевезення автомобільним транспортом

49.4 Вантажні перевезення автомобільним транспортом за умови, що така робота полягає виключно в перевезенні вантажів через Нідерланди без навантаження або розвантаження в Нідерландах

50 Водний транспорт

51 Повітряний транспорт

53 Поштова та кур'єрська діяльність.

Міністерство організовує роботу центру обробки телефонних дзвінків / службу підтримки, щоб відповідати на питання, що виникають у транспортних компаній.

*****

Вся вищевикладена інформація щодо нововведень викликала багато запитань та непорозумінь, як у Секретаріату АсМАП України і перевізників, так і у асоціацій інших країн, у зв’язку з чим були зроблені відповідні запити та отримана наступна додаткова інформація від IRU та нідерландської Асоціації TLN (нижче).

IRU FLASH INFO
Відрядження в Нідерланди: про введення правил повідомлення
(Оновлено 21 лютого 2020)

Після контактів Асоціації TLN та з національними компетентними органами Нідерландів, що відповідають за впровадження нових правил про відрядження, офіційні органи дали наступні роз'яснення, що:

«  В даний час вони працюють над пошуком тимчасового рішення: контактна особа як і раніше має бути призначена, але немає необхідності вводити адресу в Нідерландах.

 Це рішення буде протестовано і буде реалізовано на веб-сайті найближчим часом. Вони будуть тримати в курсі повідомлень від TLN.

До тих пір, поки це рішення не буде ефективно працювати, вони радять утриматися від повідомлення щодо співробітників

Міністерство також повідомляє, що вони розуміють, що компанії можуть дуже хвилюватися, з огляду на той факт, що 1 березня наближається дуже швидко. Проте вони підкреслюють, що компаніям не потрібно турбуватися, якщо водії не будуть зареєстровані з 1 березня, оскільки існує офіційний період послаблення до 1 вересня 2020 року, в який штрафи не будуть накладатися (стаття 6 законодавства нідерландською мовою нижче).

«Artikel 6. Moratorium

1.Een overtreding van artikel 8, eerste, derde of zesde lid, van de Wet arbeidsvoorwaarden gedetacheerde werknemers in de Europese Unie, die is begaan voor 1 september 2020 wordt niet beboet.»

«Стаття 6. Мораторій

1. Порушення пунктів 1, 3 або 6 статті 8 Закону про умови праці відряджених працівників в Європейському Союзі, яке було скоєно до 1 вересня 2020 року, не буде оштрафовано.»

*****

Що стосується третіх країн, які не є членами ЄС, Міністерство соціальної політики Нідерландів сподівається, що зможе якомога швидше проінформувати про статус країн, які мають двосторонню угоду з Нідерландами, в якій немає ніяких посилань про застосування мінімальної заробітної плати при завантаженні / розвантаженні в Нідерландах.

Крім того, Секретаріат АсМАП України звернувся до Міністерства закордонних справ України та в національну асоціацію Transport and Logistics Netherlands (TLN ) з метою отримання офіційного роз’яснення компетентних органів Нідерландів щодо необхідності перевізникам, зареєстрованим в Україні, направляти електронне повідомлення щодо водіїв, які виконують міжнародні автоперевезення із завантаженням / розвантаженням в Нідерландах, як працівників третьої країни.

Отже, рекомендуємо перевізникам, які планують перевезення в Нідерланди, взяти вищевикладену інформацію до відома, а у разі отримання додаткової інформації по цьому питанню АсМАП повідомить перевізників на сайті.

Департамент транспортної політики

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis