Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    20.03.2022 ДСБТ-УКРТРАНСБЕЗПЕКА. Інформація щодо роботи ПВД (https://cutt.ly/dSdipNK) - буде оновлюватися    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 24 вересня 2022 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
22.09.2022 Щодо забезпечення громадського порядку та зменшення черги вантажних автомобілів перед ПП «Порубн...    
22.09.2022 Звернення до Прем`єр-міністра та Міністра фінансів України щодо прискорення виділення коштів ...    
21.09.2022 Щодо тестового періоду заповнення електронної анкети на конкурс ЄКМТ...    
21.09.2022 Інтерактивна карта міжнародних автомобільних пунктів пропуску для вантажного автотранспорту м...    
13.09.2022 Щодо проведення конкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ...    
14.09.2022 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м. Львів....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Додаткова інформація станом на 04.03.2020 щодо обмежень при перетинанні кордонів за напрямком Україна – країни Кавказу та Азії в зв’язку з поширенням коронавірусуCOVID-19.
 

За повідомленням Посольства України в Ісламській Республіці Іран Департамент міжнародного транспорту та транзиту Міністерства доріг та містобудування Ірану проінформував, що пункти пропуску з іранського боку для в’їзду в Іран на кордонах з Азербайджаном та Вірменією не мають обмежень для вантажних перевезень. Втім, вантажні автомобілі, які виїздять з Ірану, затримуються владою Азербайджану та Вірменії на двотижневий карантин.

За наявною інформацією, на цих кордонах з обох боків вишукувалися багатокілометрові колони вантажівок, які вимушені чекати по декілька діб, щоб дістатися митного контролю.

За даними посольства Азербайджану, рух іранських та іноземних вантажівок суттєво обмежений, має узгоджуватися попередньо в індивідуальному порядку, можливе повне тимчасове закриття кордону. За даними посольства Вірменії, кордон закрито для вантажних перевезень до 24 березня ц.р. Виключення діє для іранських вантажівок, які повертаються з Вірменії в Іран.

За повідомленням Посольства України в Азербайджанській Республіці компетентні органи Азербайджану, у зв’язку із розповсюдженням епідемії коронавірусу, на контрольно-пропускних пунктах здійснюють посилений контроль щодо осіб, які прибувають із країн ризику, а також вживаються різного роду обмежувальні заходи. Зокрема, рішенням Державної прикордонної служби Азербайджану з 29.02.2020 р. обмежене сухопутне сполучення на кордоні з Іраном. Проте, заборони на здійснення вантажних перевезень станом на 04.03.2020 р. немає.

Водночас, під час надання дозволів на перетин кордону, органи влади країни перебування, враховують інформацію щодо обмежувальних заходів країн призначення вантажу та транзитних країн. Принагідно повідомляємо, що, за інформацією митних органів Азербайджану, особи з числа водіїв, які протягом останніх 20 днів відвідували Іран, підлягають карантинному нагляду.

Таким чином, наразі Азербайджан надає дозвіл на транзитний проїзд українським водіям, які здійснюють вантажні перевезення. Але, у разі їх повторної спроби в’їзду в Азербайджан, вони підлягатимуть карантинному нагляду на двотижневий період.

За повідомленням Посольства України в Республіці Казахстан відповідно до відомчого наказу Республіки Казахстан у сфері торговельного мореплавства № 02-01-173 від 28.02.2020 р. «Про заходи профілактики коноравірусної інфекції» передбачено всім портам і причальної інфраструктури санітарно-епідеміологічний контроль, зокрема: заборонити вихід із суден членів екіпажів та інших осіб, які знаходяться на борту судна до схвалення санітарно-карантинним контролем: при підході до портів Казахстану повідомляти про стан з екіпажу та інших осіб. За останньою інформацією, з 05.03.2020 р. було повідомлено про припинення поромного перевезення автоперевізників між портами Алят та Актау.

Просимо при плануванні перевезень враховувати надану інформацію.

При надходженні інших повідомлень від Посольств інформація буде опублікована додатково.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis