Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 28 вересня 2021 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
28.09.2021 30.09.2021р. відбудуться безкоштовний дистанційний тренінг «Відкриті дані Держмитслужби: де ї...    
27.09.2021 Щодо отримання відповіді від Мінекономіки України щодо питання лібералізації транзитних перев...    
27.09.2021 Щодо передачі Укртрансбезпекою до ПВД додаткових дозволів Італії та Азербайджану!...    
24.09.2021 Щодо закінчення дозволів Бельгії квоти 2021 року!...    
23.09.2021 Щодо змін у реалізації процедур контролю у Великобританії...    
23.09.2021 Щодо обов’язкового використання TIR-EPD під час перевезень за процедурою МДП в Монголії...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Словенія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення
 

Загальні обмеження

Вантажні транспортні засоби, кінцевим пунктом призначення яких є Словенія, і вантажні транспортні засоби, що перевозять поштові відправлення, медичне обладнання, фармацевтичні продукти або гуманітарну допомогу, можуть в'їжджати в країну. На національному рівні перевезення товарів дозволено для поштових відправлень, предметів медичного призначення та гуманітарної допомоги.

Конвой

14 березня влада Словенії та сусідніх країн домовилися створити колони пасажирських і вантажних транспортних засобів для вирішення проблеми довгих черг транспортних засобів, заблокованих на кордонах. Були укладені угоди з владою Хорватії, Сербії, Болгарії, Румунії, Туреччини та України (інформація доступна за посиланням https://www.gov.si/novice/2020-03-14-krenil-prvi-humanitarni-konvoj-potnikov-in-tovornih-vozil-preko-slovenije/ )

З 14 березня було організовано 71 вантажне супровід (Італія-Хорватія та Італія-Угорщина). Кожен конвой повинен отримати дозвіл до початку свого руху.

Кордон з Італією

На кордоні Словенія - Італія відкриті для руху тільки такі чотири пункти перетину кордону: Vrtojba, Fernetiči, Škofije і Krvavi Potok. Ці пункти перетину кордону відкриті 24 години на добу, за винятком Krvavi Potok, який відкритий з 05.00 до 23.00. Всі інші прикордонні пункти закриті. В'їзд до Республіки Словенія з Італійської Республіки дозволений для громадян Республіки Словенія, осіб, які не є громадянами Словенії або не мають зареєстрованого постійного або тимчасового проживання в Республіці Словенія, якщо вони представлять докази словенською, англійською або італійською мовами, не старше трьох днів, з негативним тестом на SARS-CoV-2 (COVID-19). Якщо у людини немає таких доказів, йому / їй дозволяється в'їжджати до Республіки Словенія тільки в тому випадку, якщо температура його тіла нижче 37,5 C, і якщо у нього/неї немає явних ознак інфекції верхніх дихальних шляхів (кашель, чхання, задишка).

Кордон з Австрією

На кордоні Словенія - Австрія відкриті тільки такі пункти перетину кордону: Gornja Radgona (відкритий в будь-який час), Kuzma (відкритий в будь-який час), Holmec (відкритий з 05.00 до 21.00), Karavanke (відкритий в будь-який час)), Jurij (відкритий з 06.00 до 21.00), Vič (відкритий з 05.00 до 23.00), Ljubelj (відкритий в будь-який час), Trate (відкритий постійно), Radlje (відкритий постійно), Gederovci (відкритий в будь-який час), Šentilj (автомагістраль, відкрита в будь-який час), Šentilj (шосе, відкрито з 06.00 до 21.00) і Korensko (відкритий з 05.00 до 23.00). В'їзд з Австрії дозволений громадянам Словенії, тимчасовим або постійним жителям Словенії та іноземцям, якщо вони представлять докази, не старше трьох днів, про те, що вони дали негативний результат на SARS-CoV-2 (COVID-19), або іноземцям з температурою тіла нижче 37,5 ° С, без явних ознак інфекції верхніх дихальних шляхів.

Постанова не поширюється на тих, хто володіє землею по обидва боки державного кордону, хто виконує сільськогосподарські роботи, трудових мігрантів з-за кордону, вантажних перевезень, пасажирів машин невідкладної / швидкої допомоги, а також транзитних поїздок, здійснюваних в організованих гуманітарних автоколонах.

Кордон з Хорватією

На кордоні Словенія - Хорватія відкриті наступні пункти перетину кордону для транзиту транспортних засобів з Італії: Gruškovje, Obrezje і Starod. Водії повинні мати на увазі, що для конвоїв з Італії використовується поки тільки Obrezje.

Кордон з Угорщиною

На кордоні Словенія - Угорщина в'їзд в Угорщину можливий в трьох пунктах перетину кордону: Dolga vas, Pince і Pince R1/232. Останній відкритий тільки для словенських і угорських громадян. Всі транспортні засоби, які в'їжджають в Угорщину, підлягають контролю, і, хоча немає ніяких особливих обмежень або процедур контролю для транспортних засобів, що в'їжджають в Словенію, водії повинні уникати контактів з іншими людьми і мати при собі захисне спорядження.

Послаблення

З 27 березня автомобільні вантажні перевезення дозволені у вихідні дні.

Продовження терміну дії контрольних документів

Термін дії водійських прав, сертифікатів CPC і кваліфікаційних сертифікатів водіїв ADR, термін дії яких закінчується 16 квітня 2020 року, було продовжений до 16 липня 2020 року. У поліцію Словенії та Інспекцію інфраструктури і фінансового управління були спрямовані інструкції брати до уваги виняткові обставини, пов'язані з дійсністю різних документів в транспортному секторі, також і для іноземних користувачів

Словенія підписала багатосторонні угоди ДОПНВ:

- M324, що стосується сертифікатів про навчання водіїв і сертифікатів консультантів з безпеки; і

- M325, що стосується періодичних або проміжних перевірок цистерн, і свідоцтво про допущення транспортних засобів (більше інформації:https://www.unece.org/trans/danger/multi/multi.html ).

Всебічний огляд заходів, прийнятих урядом Словенії, можна скачати за посиланням https://www.iru.org/apps/cms-filesystem-action?file=/flashinfo/ukrepi_word_27_3_2020.pdf

 

Джерело інформації: IRU за інформацією GIZ Intertransport і Уряду Словенії

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis