Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 11 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
08.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м. Хмельницький. ...    
07.12.2023 Контактні дані митниць України, держав-членів ЄС та ЄАВТ оновлено...    
06.12.2023 Щодо продовження строків доставки товарів до митниць призначення в Україні  у період воєнного...    
06.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м.Чернівці...    
06.12.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки до польських ми...    
04.12.2023 Щодо питання порушення режиму праці та відпочинку, яке виникло не з вини водіїв...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо ситуації на буферному паркінгу на кордоні Болгарії та Туреччини Узунджово (Болгарія)
 

АсМАП України отримано відповідь Президента AEBTRI Георгі Петарнейчева стосовно скарг українських водіїв-міжнародників на умови перебування на буферному паркінгу, який розташовано на колишньому аеродромі Узунджово.

Шановний пане Костюченко!

Ще раз, я інформую про мою готовність до нашої телефонної розмови завтра о 12:00-12:30 з метою обговорення ситуації з українськими водіями. Міністерство охорони здоров’я, Міністерство внутрішніх справ, Міністерство закордонних справ та Міністерство транспорту Республіки Болгарія у понеділок були поінформовані щодо отриманих скарг українських перевізників, які передав пан Межерицький М.О., стосовно умов на буферному паркінгу у колишньому аеродромі Узунджово.

Я би хотів заявити про готовність AEBTRI невідкладно надати їжу та воду українським водіям, які знаходяться там. Я би хотів звернути Вашу увагу на те, що Болгарія робить все можливе задля покращення вимушеного перебування на своїй території іноземних водіїв, які підпали під 14-денний карантин через вимоги Туреччини. Буферний паркінг на колишньому аеродромі Узунджово був створений за два дні з метою усунення 30-40 км черг на автошляхах та запобігти розповсюдженню коронавірусу серед водіїв. З цією метою, довготривалі зупинки на заправках на автошляхах не будуть дозволені.

Я би хотів поінформувати Вас, що вчора Прем’єр-міністр Болгарії персонально відвідав пункт пропуску Капітан Андреево, де зустрівся з Мером Ерінде з метою найти рішення проблемам з іноземними водіями. За його ініціативи український напівпричіп був приєднаний до болгарського тягача, але, нажаль, не дивлячись на попередні домовленості, Турецька сторона не дозволила в’їзд такому автопоїзду.

Будьте здорові!

З повагою,

Георгі Петарнейчев

AEBTRI Президент

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis