Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
02.12.2021 тел.+38 067 242 50 29 (+ Viber, WhatsApp, Telegram) для інформування про критичні ситуації перед пунктами пропуску на кордоні України    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 17 cічня 2022 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
14.01.2022 Тунель Монблан. Ремонтні роботи....    
14.01.2022 Італія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення<...
    
13.01.2022 Люксембург
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезе...
    
13.01.2022 Щодо визначення розміру земельного податку за 2021 рік....    
12.01.2022 Франція Обмеження руху....    
12.01.2022 Франція. Святкові дні у 2022 році...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Болгарія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення
 

Відповідно до нового порядку, з 00.00 20 березня 2020 року до 17 квітня 2020 року, тимчасово заборонений в'їзд на територію Республіки Болгарії всіх громадян третіх країн (не входять в ЄС) через всі прикордонні пункти пропуску все видами транспорту. Транспортний персонал, який займається перевезенням вантажів, виключається зі сфери дії даного указу.

Заборона на в'їзд громадян ЄС з країн із зареєстрованими випадками COVID-19 і раніше оголошені відповідні заходи для водіїв, які прибувають з цих країн, залишаються в силі.

Для водіїв вантажних транспортних засобів було встановлено спеціальний режим:

- не болгарські водії - громадяни вище перелічених країн або такі, що приїжджають з них - можуть завантажувати і вивантажувати товари, але потім повинні негайно покинути територію Болгарії. Тривалість їх переміщення по території країни не повинна перевищувати 24 години;

- все вантажівки, проїжджаючі транзитом через країну, незалежно від їх національності, супроводжуються поліцією. Крім того, всі іноземні вантажівки, що в'їжджають в Болгарію, супроводжуються поліцією в пункт розвантаження.

Крім того, згідно з додатковою розпорядженням Міністерства охорони здоров'я в'їзд і транзит вантажних автомобілів, зареєстрованих та які прибувають з Ісламської Республіки Іран, тимчасово заборонений. З 30.03.2020 і до подальшого повідомлення пункт перетину кордону між Болгарією і Грецією Zlatograd-Thermes був закритий через поширення COVID-19, і у відповідному прикордонному регіоні Греції були оголошені карантинні заходи.

Спеціальні контрольно-пропускні пункти були встановлені на всіх в'їздах і виїздах міста Bansko і всіх регіональних центрів: Blagoevgrad, Burgas, Varna, Veliko Tarnovo, Vidin, Vratsa, Gabrovo, Dobrich, Kardzhali, Kyustendil, Lovech, Montana, Pazardzhik, Pernik, Pleven, Plovdiv, Razgrad, Ruse, Silistra, Sliven, Smolyan, Sofia, Stara Zagora, Targovishte, Haskovo, Shumen і Yambol.

Люди можуть в'їжджати і виїжджати з цих міст тільки для роботи, з метою медичного обслуговування, догляду за своїми родичами, необхідності отримання основних продуктів і ліків. Водіям вантажівок дозволено проходити через цей контрольно-пропускний пункт, але можливі затримки.

Джерело інформації: IRU за інформацією AEBTRI

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis