Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 31 травня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
29.05.2020 Прейскурант вартості послуг по видачі книжок МДП з 1 червня 2020 року...    
29.05.2020 Україна
відкриває 66 пунктів пропуску на кордоні...
    
29.05.2020  Україна
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезен...
    
28.05.2020 До уваги перевізників, які здійснюють перевезення внапрямку Туреччини...    
28.05.2020 Греція
28 травня Уряд Греції прийняв рішення, що період послаблення часу роботи та ві...
    
28.05.2020 Іспанія
28 травня Міністерство транспорту Іспанії поінформувало, що послаблення режиму...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Румунія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення
 

Міністерство внутрішніх справ Румунії видало Військовий наказ №7, яким введено нові заходи щодо вантажного та пасажирського транспорту:

Ст.11. Міжнародні перевезення пасажирів регулярними, спеціальними регулярними та нерегулярними перевезеннями призупинено до закінчення надзвичайного стану. Це положення застосовується до маршрутів між Румунією та Італією, Іспанією, Францією, Німеччиною, Австрією, Бельгією, Швейцарією, Великобританією, Північною Ірландією, Нідерландами та Туреччиною.

Ст. 12. Прибувши до Румунії, водії вантажних транспортних засобів вагою понад 2,4 тони, що не мають симптомів коронавірусу, мають заповнити декларацію щодо персональної відповідальності (форма декларації розроблена Міністерством транспорту, інфраструктури та комунікацій) https://www.untrr.ro/userfiles/files/RO%20-%20formular%20COND%20AUTO%20ACTUALIZAT%20%20MTIC03.04.2020.pdf в якій вони зазначають місце в якому їх можна найти під час періоду між двома перевезеннями. Вони не проводять самоізоляцію вдома, або карантин в місцях наданих роботодавцем, у випадку коли роботодавець забезпечує їх захисними засобами проти коронавірусу.

Примітка: Іноземні водії транспортних засобів понад 2,4 тони, які рухаються транзитом румунською територією, не повинні заповнювати медичну декларацію, як вказано в ст.. 14 нижче.

Ст.13. Положення статті 12 застосовуються до водіїв вантажних транспортних засобів вагою понад 2,4 тони, які рухаються з професійних причин з Румунії до країн-членів ЄС, або з країни ЄС до Румунії, до місця постійного проживання водія, незалежно чи рухається він на борту вантажного транспортного засобу, чи індивідуальними видами транспорту. Прибувши до Румунії вони мають надати сертифікат підписаний роботодавцем - employee certificate https://www.untrr.ro/userfiles/files/Adeverință-angajator-in-engleza-1.pdf

Ст.14.1. водії вантажних транспортних засобів вагою понад 2,4 тони, які рухаються транзитом територією Румунії, прибувши до Румунії не повинні заповнювати епідеміологічну заяву у випадку, якщо вони відповідають наступним вимогам:

a) коли вони використовують виключно транзитні коридори та пункти пропуску в кінці цих коридорів, наданих Міністерством транспорту інфраструктури та комунікацій та Міністерством внутрішніх справ. Відхилення від цих маршрутів заборонено.

b) транзит територією Румунії має бути виконаний в мінімальних часових рамках не більше ніж за 48 годин від часу в’їзду в Румунію, включаючи період зупинки для денного відпочинку. c) паркування транспортних засобів можливе виключно на паркувальних майданчиках, розташованих на визначених коридорах.

Водії, що рухаються транзитом територією Румунії, зобов’язані заповнити форму при в’їзді в країну. Форми потрібно здати на кордоні виїзду.https://www.iru.org/apps/cms-filesystem-action?file=/flashinfo/romania.pdf

Примітка: в цьому випадку Державна інспекція контролю на автомобільному транспорті Румунії підтверджує, що у професійних водіїв будуть вимагати пред’явити форму, яка надана у Додатку №3, зразок Сертифікату для працівників міжнародного транспорту (комунікація ЄС щодо зелених ліній) – деталі тут: https://www.untrr.ro/userfiles/files/ANEXA%203%20-%20Certicat%20emis%20de%20firma%20pentru%20transport%20international%20soferi%20profesionisti.pdf

Ст.14.2. У випадку не дотримання положень параграфу 1 (14.1), водій транспортного засобу зобов’язаний пройти 14-денний карантин, відшкодувавши всі витрати на карантин.

Ст.14.3. Прибувши до Румунії водій має прикріпити на лобове скло транспортного засобу спеціальний стікер - special sticker https://www.untrr.ro/userfiles/files/tranzit%20romania%281%29.pdf який буде видано Державною інспекцією контролю на автомобільному транспорті Румунії, розробленим Міністерством транспорту, інфраструктури та комунікацій для транзиту.

Влада Румунії публікує інтерактивну карту - interactive map – https://cestrin.maps.arcgis.com/apps/webappviewer/index.html?id=2cd8851109eb443ab4c09cb0ec96b054 на якій вказані транзитні коридори, заправки та зони відпочинку.

Джерело інформації: UNTRR

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis