Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 31 жовтня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
29.10.2024 Щодо проведення конкурсу ЄКМТ на 2025 рік...    
28.10.2024 Франція: часткове відновлення прикордонного контролю з 1 листопада 2024 року...    
24.10.2024 Щодо затвердження Протоколу № 70 засідання Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розп...    
24.10.2024 Франція: Delta T – Перехід до NCTS Фаза 5...    
24.10.2024 Азербайджан: депозит за транзит алкогольних напоїв і тютюнових виробів – оновлення...    
22.10.2024 Щодо проведення 23 жовтня 2024 року вебінару з питань розширення польської системи SENT....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Узбекистан
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення
 

Рух вантажних автотранспортних засобів здійснюється через спеціально визначені пункти пропуску на кордоні

З 1 травня в Узбекистані діють нові тимчасові правила. У період посилених заходів по боротьбі з розповсюдженням коронавірусної інфекції (Covid-19) була встановлена тимчасова процедура здійснення міжнародних автомобільних перевезень на території Республіки Узбекистан. Ця нова процедура застосовується як до національних, так і до іноземних водіїв, які займаються міжнародними автомобільними перевезеннями.

Рух вантажних автомобілів здійснюється через спеціально призначені пункти пропуску державного кордону.

  • з Афганістаном - Термез;
  • з Туркменістаном - Олот;
  • з Таджикистаном - Саріасія, Ойбек і Гребля;
  • з Киргизстаном - Достик, Узбекістон, Водив, Чашма і Ок кия;
  • з Казахстаном - Даут-ата, Гулістан, Яллама, Занг-ата і Ташкент.
  • Водії іноземних вантажних автомобілів, які в'їжджають в країну, на прикордонних пунктах пропуску, повинні бути поінформовані про маршрут руху, стоянку (паркування, обслуговування та побутові послуги тощо), де вони можуть придбати продукти харчування. Наводиться схема вказаних напрямків.

    З 30 квітня 2020 року всі вантажні автомобілі, що в'їжджають на територію республіки, будуть відправлені на спеціальні стоянки, розташовані біля прикордонних пунктів пропуску, де водії пройдуть тестування на коронавірусну інфекцію.

    Поки не будуть оголошені результати тестування, транспортні засоби та їхні водії будуть знаходитись на спеціальних стоянках. Якщо тест не виявить коронавірусну інфекцію, водію дозволяється продовжити рух за затвердженим маршрутом.

    У цьому випадку водії, які займаються міжнародними перевезеннями, можуть продовжувати рух лише за умови використання спеціального спецодягу, одноразових захисних масок та рукавичок. Якщо результат тестування виявить коронавірусну інфекцію, водія в установленому порядку доставлять до медичного закладу, якщо є другий водій, водія поміщають у стаціонарний карантин.

    Після ретельної дезінфекції транспортного засобу, можна продовжувати рух автомобіля під керуванням іншого водія (вантажовідправник або вантажоодержувач не бере участь у перевезенні) або вантаж у транспортному засобі може бути перевантажений на інший транспортний засіб під митним контролем.

    У цьому випадку, коли транспортним засобом продовжує керувати інший водій, зобов’язання, пов’язані з доставкою товарів під митний контроль у порядку, визначеному законодавством, покладаються на водія, який отримав транспортний засіб.

    Міжнародні водії вантажних автомобілів повинні дотримуватися карти маршруту на території республіки. Переміщення та зупинка іноземних перевізників, які здійснюють міжнародні вантажоперевезення на території Республіки у межах встановленої маршрутної схеми, контролюються відповідними міністерствами та державними установами.

    Іноземні водії повинні виїхати з території Узбекистану через пункти пропуску через державний кордон протягом 10 днів після доставки імпортних товарів до пункту призначення. Якщо є можливість забрати вантаж для вивезення протягом зазначеного періоду, потрібно почекати на приватній автостоянці, найближчій до місця доставки.

    Приватні парковки суворо контролюються, щоб водії дотримувались правил карантину та соціальної відстані, не спілкувались з великим скупченням людьмей, не залишали житло та не дозволяли стороннім людям заходити в ці райони.

    Контроль за переміщенням іноземних транспортних засобів, що перетинають митний кордон на території Узбекистану, здійснюється на підставі "Обов'язку повернення транспортного засобу".

    Відхилення від маршруту та руху водіїв у спецодязі, одноразових захисних масках та рукавичках, порушення строку повернення транспортних засобів та всіх необхідних документів водіїв (посвідчення водія, проїзний документ та посвідчення, що дозволяють здійснювати міжнародні перевезення) ) – не допускається, інакше - буде порушено правила карантину та будуть вжиті відповідні заходи

    У випадку порушення строків доставки, встановлених митним органом, якщо доведено, що ці випадки були спричинені водіями міжнародних вантажних автомобілів внаслідок дотримання цього Тимчасового регламенту (через записи в документах), не підлягають адміністративним провадженням.

    Джерело інформації: IRU, Міністерство транспорту Узбекистану

    Рекомендуємо до співпраці
    www.uts.in.ua
    Стратегічний партнер
    http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
    https://lex-truck.com.ua
    http://www.tirepd.org/
    www.iru.org/index/transpark-app
    www.busandcoach.travel
    dalnoboy.com
    Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis