Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 22 вересня 2021 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
21.09.2021 Щодо закінчення дозволів Литви (в/з третіх країн) квоти 2021 року!...    
21.09.2021 Щодо проведення засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, облік...    
21.09.2021 Іспанія. Каталонія.
Обмеження руху по неділям у вересні
...
    
21.09.2021  Швейцарія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезе...
    
20.09.2021 Щодо проведення чергового засідання українсько-азербайджанської Змішаної Комісії з питань між...    
17.09.2021 Великобританія.
Зміни в розкладі введення митного контролю....
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Узбекистан
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення
 

Тимчасовий порядок здійснення вантажоперевезень

Додаток до розміщеної на сайті інформації від 04.05.2020 про тимчасовий порядок здійснення міжнародних вантажних перевезень автомобільним транспортом в період дії посиленого режиму по боротьбі з розповсюдженням коронавірусної інфекції.

Скасовано обмеження на вантажоперевезення з Ісламською Республікою Іран, Італійською Республікою, Ісламською Республікою Афганістан за умов суворого дотримання санітарних вимог для транспортних засобів і водіїв. Водіям іноземних вантажних автотранспортних засобів, що в'їжджають на територію Узбекистану, співробітниками митної служби буде видаватися маршрутна схема їх пересування і місця зупинки (місця для купівлі продуктів харчування, стоянки, технічних та інших необхідних послуг).

Відповідними міністерствами і відомствами здійснюється контроль за переміщенням і зупинками національних та іноземних перевізників, що здійснюють міжнародні перевезення вантажів по території Узбекистану в рамках встановленої маршрутної схеми.

 

Крім того з 30 квітня 2020 року всі вантажні автотранспортні засоби, які в'їжджають на територію Узбекистану, направляються на спеціальні стоянки, облаштовані в місцях, найближчих до пропускних пунктів прикордонного контролю, де водіям буде необхідно пройти тест на наявність коронавірусної інфекції. До отримання результатів тесту залишати спеціальні стоянки заборонено, також водіям необхідно вживати заходів щодо дотримання соціальної дистанції.

У випадку якщо коронавірусну інфекцію не виявлено, дозволяється рух на підставі затвердженої маршрутної схеми, але тільки за умови використання водієм спеціального комбінезона, одноразових захисних масок і рукавичок. У випадку виявлення коронавірусної інфекції водій автотранспортного засобу доставляється до лікувального закладу в установленому порядку, другий водій (за наявності) поміщається в стаціонарний карантин. Після повної дезінфекції автотранспортний засіб може продовжувати рух під керуванням іншого водія, що не контактував з інфікованим водієм, відправником та одержувачем вантажу. Також вантаж, що перевозиться може бути перевантажений в інший автотранспортний засіб під контролем співробітників митної служби.

Іноземні водії, які здійснюють міжнародні перевезення вантажів, після доставки вантажу до місця призначення повинні покинути територію Узбекистану протягом 10 днів.

Контроль за рухом іноземних автотранспортних засобів, які перетинають митний кордон на території Узбекистану, здійснюється на підставі «Зобов'язання по зворотному виїзду автотранспортного засобу».

У випадку порушення встановлених термінів перебування адміністративну справу за порушення митного законодавства не порушується при документальному підтвердженні дотримання водіями вантажних автотранспортних засобів тимчасового регламенту.

Відхилення від маршруту, відсутність у водіїв комбінезона, одноразових захисних масок і рукавичок, порушення термінів виїзду транспортних засобів, відсутність всіх необхідних документів у водіїв (водійські посвідчення, дорожній лист і сертифікат міжнародного перевезення) розцінюється як порушення карантинних правил з подальшим застосуванням заходів відповідно до законодавства Республіки Узбекистан.

Джерело інформації: IRU

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis