Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
18.12.2020 Дослідження щодо нестачі водіїв «IRU Driver Shortage Survey 2020»    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 20 cічня 2021 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
20.01.2021 Австрія. Загальні умови в’їзду...    
20.01.2021  Монголія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезен...
    
19.01.2021  Нідерланди - Великобританія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та п...
    
18.01.2021 Великобританія.
Використання шин, виготовлених понад 10 років назад, на транспортних ...
    
18.01.2021 Відповідь Асоціації міжнародних автомобільних перевізників Польщі ZMPD щодо організації перев...    
16.01.2021  Великобританія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські пе...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Словенія.
Уточнення умов в'їзду в країну
 

26 травня уряд Словенії видав новий Указ (https://www.uradni-list.si/glasilo-uradni-list-rs/vsebina/2020-01-1119/odlok-o-odrejanju-in-izvajanju-ukrepov-za-preprecitev-sirjenja-nalezljive-bolezni-covid-19-na-mejnih-prehodih-na-zunanji-meji-in-na-kontrolnih-tockah-na-notranjih-mejah-republike-slovenije), в якому уточнюються умови в'їзду в країну. Указ негайно набув чинності і передбачає наступне:

  • Пункт перетину кордону Gorjansko - San Pelagio на кордоні з Італією в даний час відкритий, Указ містить повний список відкритих пунктів перетину кордону.
  • Громадяни Словенії та іноземні громадяни з тимчасовим або постійним проживанням в Словенії тепер можуть в'їжджати в країну без обов'язкового карантину. Особи з постійним або тимчасовим проживанням в Хорватії в даний час звільняються від карантину і при в'їзді до Словенії;
  • Особам, які не є резидентами Словенії та мають позитивний результат тесту на короновірус або типові ознаки інфекцій, не мають права в'їзд до країни;
  • Особи з постійним або тимчасовим проживанням в ЄС або інших державах-членах Шенгенської зони, які не включені в список країн, резиденти яких можуть в'їхати до Словенії, повинні пройти обов'язковий 14-денний карантин при в'їзді в країну. Винятки з цього правила викладені тут.
  • Особи, які прибувають з третіх країн, повинні поміщатися в карантин на 14 днів. Винятки з цього правила викладені тут, в тому числі винятки передбачені для осіб, які здійснюють перевезення вантажів у Республіку Словенію або з Республіки Словенія в треті країни і з третіх країн транзитом, а також особи, відряджені за кордон для роботи в міжнародному транспортному секторі, або такі особи, що повертаються додому, при наявності «Свідоцтва для міжнародних транспортних працівників» або іншого відповідного документа, що підтверджує, що дану особу було відряджено роботодавцем.

Джерело інформації: IRU за інформацією Уряду Словенії

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis