Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 7 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
06.12.2023 Щодо продовження строків доставки товарів до митниць призначення в Україні  у період воєнного...    
06.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м.Чернівці...    
06.12.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки до польських ми...    
04.12.2023 Щодо питання порушення режиму праці та відпочинку, яке виникло не з вини водіїв...    
01.12.2023 Щодо оприлюднення Протоколу 63 засідання Конкурсної комісії з розподілу дозволів ЄКМТ!...    
01.12.2023 Відбулися вибори Голови Ради регіону учасників АсМАП України Чернівецької області...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Австрія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення
 

Станом на 15 червня заходи в Австрії були пом'якшені. Особи тепер повинні носити маску тільки в громадському транспорті і в секторі охорони здоров'я, наприклад, в аптеках, лікарнях тощо

В'їзд до Австрії (загальні правила)

З 16 червня діють наступні умови: особи, які в'їжджають в Австрію з Шенгенської зони і з європейських не шенгенських країн (Андорра, Болгарія, Ірландія, Хорватія, Монако, Румунія, Сан-Марино, Ватикан, Великобританія і Кіпр), повинні надати медичну довідку на німецькою або англійською мовами, що підтверджує наявність у них негативного результату тесту COVID-PCR. Довідка не повинна бути старше 4 днів на момент в'їзду. В якості альтернативи необхідно провести 14-денний домашній карантин або карантин у відповідному місті проживання.

Весь регламент не поширюється на осіб, які в'їжджають в Австрію з 32 європейських країн, перерахованих в Додатку А , і (в сукупності) мають своє проживання або звичайне проживання в Австрії або в одній з цих країн.

В'їзд з країн поза Шенгенською зоною

Особи, які в'їжджають в Австрію, повинні надати медичну довідку німецькою або англійською англійською мовами, що підтверджує негативний результат тесту COVID-PCR (при в'їзді довідка повинна бути не старше 4-х днів), або пройти 14-денний домашній карантин або карантин з самостійною перевіркою у відповідному місті проживання (якщо в карантині відмовлено, в'їзд буде заборонений). Є можливість проведення безкоштовного тестування під час карантину. Карантин може бути перерваний тільки в разі забезпечення негайного від'їзду з Австрії. Ці положення застосовуються до: австрійським громадянам, громадянам ЄС / ЄЕЗ, громадянам Швейцарії і членам їх сімей, які проживають в одному домогосподарстві, власникам австрійської візи D або посвідчення особи з фотографією відповідно до § 95 FPG (посвідчення особи з фотографією для власників, що мають привілеї і імунітети в Австрії) або особам, які мають право на проживання або документи про право на проживання, відповідно до австрійського Закону про поселення і проживання або австрійського Закону про притулок, який дозволяє їм залишатися в Австрії.

Наступні категорії громадян третіх країн можуть в'їжджати в країну з будь-якої точки світу (незалежно від того, прибувають вони з Шенгенської зони або з Андорри, Болгарії, Ірландії, Хорватії, Монако, Румунії, Сан-Марино, Ватикану, Сполученого Королівства та Кіпру):

 • Співробітники з числа персоналу дипломатичних представництв і члени їх сімей, які проживають в одному домогосподарстві;
 • співробітники міжнародних організацій і члени їх сімей, які проживають в одному домогосподарстві;
 • працівники, які надають гуманітарну допомогу;
 • сестринський і медичний персонал;
 • сезонні працівники сільського господарства, лісового господарства та туризму;
 • транзитні мандрівники;
 • водії, які займаються вантажними перевезеннями.

  Винятки з вимог по проведенню тестування і карантину,/p>

  При в'їзді фізичні особи звільняються від вимог тестування або карантину, якщо вони виконують одну з таких дій:

 • вантажні перевезення;
 • комерційні транспортні операції;
 • поїздка або переліт, пов'язані з репатріацією;
 • трансфер при поїздці або перельоті.

  Заборони на рух

  З 18 травня знову застосовуються заборони на рух у вихідні і святкові дні для вантажних автомобілів вантажопідйомністю більше 7,5 тонн і вантажних автомобілів з причепами. На сьогоднішній день Австрійська асоціація перевізників (AISÖ) не отримала інформацію про літній календар заборони на рух. Залежно від поведінки сусідніх країн цілком можливо, що в кращому випадку буде випущений дуже короткий календар.

   

  Обмеження на кордонах,/p>

  Австрія – Італія

  З 16 червня Австрія відкрила свої кордони з Італією. Всі пункти перетину кордону між Австрією і Італією знову відкриті. З цієї дати не потрібно ні негативного тесту на SARS-CoV-2, ні карантину. Нерегулярний прикордонний контроль триває.

  Австрія - Німеччина

  При в'їзді з Німеччини в'їзд в Австрію можливий з 4 червня, без необхідності мати медичну довідку або зобов'язання проведення карантину на дому. Систематичний прикордонний контроль не проводиться.

  Австрія - Швейцарія

  З 4 червня була відновлена повна свобода пересування між Австрією і Швейцарією була відновлена.

  Австрія - Угорщина

  З 5 червня між цими країнами більше немає прикордонного контролю. Однак перетин кордону між Австрією (AT) і Угорщиною (HU) дозволено тільки в цих офіційних пунктах перетину кордону: Klingenbach, Deutschkreuz, Nickelsdorf і Heiligenkreuz. Комерційні перевезення між Австрією та Угорщиною більше не підлягають обмеженням.

  Австрія - Словенія

  Всі пункти пропуску через кордон між Австрією та Словенією знову відкриті, але тільки громадянам Словенії та Австрії дозволено користуватися ними. Всі інші громадяни можуть використовувати тільки наступні пункти перетину кордону: тунель Karawanken, тунель Loib і шосе Spielberg, а також вокзал Spielfeld, які мають відношення тільки до залізничного руху.

  Правила не поширюються на перевезення товарів. Вантажні перевезення безперешкодно здійснюються через всі відкриті прикордонні пункти з

  Республікою Словенія; за умови наявності відповідної документації (документи про замовлення і доставку, що підтверджують документи, паспорт водія або посвідчення особи і підтвердження зайнятості).

  Австрія - Словаччина

  Кордони відкриті, і свобода пересування між Австрією і Словаччиною відновлена. З 4 червня фізичні особи можуть вільно в'їжджати до Австрії зі Словаччини.

  Австрія - Ліхтенштейн

  З 4 червня прикордонний контроль і перевірки здоров'я були припинені

  Австрія - Чехія

  Всі пункти перетину кордону між Австрією і Чехією відкриті.

  Джерело: AISÖ та IRU

 • Рекомендуємо до співпраці
  www.uts.in.ua
  Стратегічний партнер
  http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
  https://lex-truck.com.ua
  http://www.tirepd.org/
  www.iru.org/index/transpark-app
  www.busandcoach.travel
  dalnoboy.com
  Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis