Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
П'ятниця, 31 жовтня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
30.10.2025 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Харків 30 та 31 жовтня 2...    
28.10.2025 Щодо внесення змін до Порядку проведення конкурсу та видачі дозвільних документів Європейс...    
27.10.2025 Швидке проходження ОТК та можливість отримати сертифікат ЄКМТ...    
21.10.2025 Запрошення на онлайн-дискусію «єЧерга: ключові виклики та напрями вдосконалення» 29.10.2025    
21.10.2025 Щодо проведення навчання з використання нової цифрової системи ЄКМТ...    
20.10.2025 Триває конкурс з розподілу дозволів Європейської Конференції Міністрів Транспорту на 2026 рік...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо порушення антисубсидиційного розслідування
 

Шановні учасники Асоціації!

У лютому поточного року із засобів масової інформації стало відомо, що Урядом планується провести антисубсидіарне розслідування на прохання українських виробників нафтопродуктів щодо імпорту в Україну дизельного палива та скрапленого газу походженням з Російської Федерації. За результатами такого розслідування можливо було введення спеціального мита на російське дизпаливо, яке вплинуло б на зростання його ціни.

АсМАП України зверталася до Прем’єр-міністра України Гончарука О.В. та Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Милованова Т.С. (лист від 17.02.2020 року №1/14-1/127п) з проханням не запроваджувати спеціальне мито на російське дизельне паливо, оскільки прийняття такого рішення суттєво вплине на конкурентоспроможність українських міжнародних автомобільних перевізників.

Мінекономіки у листі від 24.02.2020 №4412-06/11952-07 повідомило, що на даний час здійснює аналіз інформації та доказів, що надійшли з цього питання, для прийняття Міжвідомчою комісією з міжнародної торгівлі рішення про порушення чи недоцільності порушення антисубсидиційного розслідування.

Оскільки це питання в черговий раз виникло знову Асоціація 16.06.2020 року направила листи Прем’єр-міністру України Шмигалю Д.А. (№3/14/407п) та Міністру розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Перташку І.Р. (№3/14/408п) з проханням не започатковувати антисубсидиційне розслідування та не підвищувати ставки спеціального мита на дизельне паливо та скраплений газ походженням з Російської Федерації, що ввозяться на митну територію України, оскільки це призведе до зростання цін і підвищить ризики збоїв у забезпеченні паливом. Відповідне звернення направили також Федерація роботодавців України, Федерація роботодавців транспорту України, ОП «Укрметалургпром» та Українська зернова Асоціація.

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України у своїй відповіді від 26.06.2020 року №4413-06/40004-07 (додається) повідомило, що Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі 25.06.2020 року прийняла рішення про недоцільність порушення антисубсидиційного розслідування щодо імпорту в Україну окремих продуктів переробки нафтової сировини, зокрема, дизельного палива походженням з Російської Федерації.

Департамент транспортної політики

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
https://stenaline.com/
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis