Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 13 квітня 2021 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
12.04.2021 Білорусь - Литва. Пункти пропуску...    
12.04.2021 Щодо проведення засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, облік...    
09.04.2021  Німеччіна
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевез...
    
09.04.2021 Щодо зміни розташування ПВД «Львів»...    
09.04.2021 Щодо термінів видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м. Одеса. ...    
07.04.2021 Греція
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення<...
    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Литва
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення
 

17 червня уряд Литви скасував загальнонаціональний карантин, але продовжив надзвичайний стан, який був оголошений ще в лютому.

Тимчасовий контроль на внутрішніх кордонах буде проводитися до 16 липня. Іноземцям дозволяється в'їжджати в Литву; наступні категорії звільнені від цього положення:

 • члени екіпажу, які працюють в литовських компаніях, що займаються міжнародними комерційними перевезеннями, або члени екіпажів, які працюють в іноземних компаніях, що здійснюють міжнародні комерційні перевезення на будь-якому типі транспортних засобів;
 • громадяни Європейського економічного простору, Швейцарської Конфедерації, Сполученого Королівства Великобританії і Північної Ірландії та особи, законно проживають в тих країнах, в яких не перевищено 25 випадків зараження на 100 тисяч населення за останні 14 днів. Список таких країн публікується щопонеділка главою Державної служби з надзвичайних операцій;
 • іноземці, які мають право на проживання в Литовській Республіці, і іноземці, які є членами сім'ї, тобто батьки, усиновителі, діти, усиновлені діти, дружини і опікуни громадян Литовської Республіки, а також іноземці, які мають право проживати в Литовській Республіці;
 • іноземці, що мають національну візу Литовської Республіки.

  Обмеження застосовуються в наступних пунктах перетину наземного кордону: Tverečius-Vidžiai; Lavoriškės-Kotlovka; Šumskas-Loša; Ramoniškiai-Pograničnyj; Nida-Morskoje; Adutiškis-Moldevičiai; Papelekis-Lentupis; Krakūnai-Geranainys; Eišiškės-Dotiškės; Rakai-Petiulevcai; Norviliškės-Pickūnai; Latežeris-Pariečė; Medininkai-Kamenyj Log; Šalčininkai-Benekainys; Raigardas-Privalka; Kybartai-Černiševskoje; Panemunė-Sovetsk.

  29 червня Литва ввела вимогу про 14-денний ізоляції своїх громадян і жителів, які прибувають з 50 найбільш уражених країн , включаючи Швецію, Росію і Білорусь. Водії, які здійснюють міжнародні вантажні перевезення, звільняються від цього положення. Міністерство буде оновлювати список щотижня. Найбільш ураженими вважаються країни, в яких за останні два тижні зареєстровано понад 25 нових випадків на 100 000 населення. Подорожуючим з країн з рівнем зараження від 15 до 25 випадків рекомендується, але не обов'язково, пройти 14-денну самоізоляцію.

  Джерело інформації: LINAVA, IRU

 • Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis