Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 11 серпня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
11.08.2020 Уряд Греції знову почав введення обмежувальних заходів....    
11.08.2020 В Білорусь по закордонному паспорту...    
11.08.2020 Щодо нагородження Почесним дипломом та відзнакою МСАТ водіїв вантажного та пасажирського тран...    
10.08.2020 У місті Одесі з 17.08. по 21.08.2020р. видача та прийом книжок МДП здійснюватись не буде!     
07.08.2020  Греція
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення...
    
07.08.2020 6 серпня у Міністерстві інфраструктури відбулася зустріч міжнародних автомобільних перевізник...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо проведення засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання іноземних дозволів!
 

Шановні перевізники!

Міністерство інфраструктури України оприлюднило на своєму офіційному веб-сайті 13.07.2020 Протокол від 18.06.2020 № 38 засідання Комісії з розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав, затверджений наказом Міністерства інфраструктури України від 13.07.2020 № 394 https://mtu.gov.ua/documents/1775.html

Відповідно до цього Протоколу Комісією були прийняті наступні рішення:

1. Враховуючи необхідність належного забезпечення проїзду автомобільних перевізників територіями країн, дозволи яких відповідно до додатку 2 до Порядку відносяться до дозволів, які мають обмежені річні квоти, та зважаючи на недостатню кількість (залишок) дозволів нижчезазначених країн, яка існувала протягом 2019 року, відповідно до пунктів 3.10 та 3.11 Порядку, з урахуванням виключень та норм, зазначених у додатку 2 до Порядку, ввести додаткові обмеження тимчасового характеру щодо наступних дозволів на 2020 рік:

- Литва (універсальний) – на АТЗ, повна маса яких перевищує 10 тонн. У разі зміни виду перевезення у прямому і зворотному напрямках, здійснювати оформлення 2 (двох) універсальних дозволів Литви.

При поверненні використаних універсальних дозволів Литовської Республіки перевізниками, Державній службі України з безпеки на транспорті приймати від перевізників копії CMR, де зазначено, що відбулася зміна виду перевезення.

2. З метою ефективного використання дозволів українськими автомобільними перевізниками, рекомендувати Державній службі України з безпеки на транспорті здійснювати оформлення транзитних дозволів Угорщини без оплати податку у разі, якщо перевізник на транспортному засобі не має не повернутого дозволу Угорщини зі сплатою податку або має такий дозвіл, який було видано йому до 31.05.2020.

3. Здійснювати оформлення та видачу за замовленням бланків дозволів Словенії (транзитний та в/з третіх країн) виключно в електронній формі через Транспортний портал електронних послуг.

4. Здійснювати оформлення та видачу за замовленням бланків дозволів Італії (універсальний Євро-3, Євро-5, Євро-6) та Угорщини (всі види без оплати транспортного податку) незалежно від виду, а також Туреччини (порожній) і Фінляндії (в/з третіх країн) виключно в електронній формі через Транспортний портал електронних послуг не більше 2 (двох) дозволів на транспортний засіб протягом місяця, при цьому оформлення другого дозволу здійснювати лише після використання та повернення попереднього.

5. Здійснювати оформлення та видачу за замовленням бланків дозволів Австрії виключно в електронній формі через Транспортний портал електронних послуг не більше 4 (чотирьох) дозволів на транспортний засіб протягом місяця (незалежно від виду), при цьому оформлення наступної пари дозволів здійснювати лише після використання та повернення попередньої пари дозволів цієї країни.

 

6. Здійснювати оформлення та видачу за замовленням бланків дозволів Румунії (незалежно від виду) виключно в електронній формі через Транспортний портал електронних послуг не більше 2 (двох) дозволів на транспортний засіб протягом місяця за умови виконання одного виду перевезення у прямому і зворотному напрямках (двостороннього або транзитного, або в/з третіх країн), при цьому оформлення наступного дозволу здійснювати лише після використання та повернення попереднього, або не більше 4 дозволів (незалежно від виду) на транспортний засіб протягом місяця за умови зміни виду перевезення у прямому і зворотному напрямках, при цьому оформлення наступної пари дозволів здійснювати лише після використання та повернення попередньої пари дозволів цієї країни.

 

7. Здійснювати оформлення та видачу за замовленням бланків дозволів Республіки Польщі виключно в електронній формі через Транспортний портал електронних послуг не більше 2 (двох) дозволів на транспортний засіб протягом місяця (незалежно від виду), при цьому оформлення другого дозволу здійснювати лише після використання та повернення попереднього, з урахуванням обмежень тимчасового характеру:

Польща (універсальний усі види) – оформлення та видачу дозволів здійснювати до Республіки Польща або транзитом по її території окрім напрямків країн, до яких є альтернативний проїзд (Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії), які відповідають екологічним параметрам Євро-3 та вище, повна маса яких перевищує 10 тонн. Здійснювати оформлення та видачу лише одного дозволу Республіки Польща на транспортний засіб, який здійснює конкретне перевезення територією Республіки Польща, навіть за умови зміни виду перевезення під час одного кругорейсу;

Польща (транзитний Євро-4 та вище) – оформлення та видачу дозволів здійснювати на транзитні перевезення по території Польщі окрім напрямків країн, до яких є альтернативний проїзд (Литви, Латвії, Естонії та Фінляндії), які відповідають екологічним параметрам Євро-4 та вище, повна маса яких перевищує 10 тонн. Здійснювати оформлення та видачу лише одного дозволу Республіки Польща на транспортний засіб, який здійснює конкретне перевезення територією Республіки Польща, навіть за умови зміни виду перевезення під час одного кругорейсу.

8. З 01.07.2020 здійснювати оформлення та видачу за замовленням бланків дозволів Бельгії (універсальний), Греції (всі види), Іспанії (універсальний), Нідерландів (універсальний), Німеччини (всі види) та Франції (універсальний Євро-5) виключно в електронній формі через Транспортний портал електронних послуг.

Повний перелік обмежень щодо дозволів, які мають обмежені річні квоти, з урахуванням додаткових тимчасових обмежень на 2020 рік дивитись тут .

Враховуючи викладене, просимо учасників Асоціації прийняти до відома та використання в роботі надану інформацію.

Департамент транспортної політики

Секретаріату АсМАП України.
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis