Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
09.09.2020 Щодо ситуації в пункті пропуску Ягодин.     16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 30 вересня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
28.09.2020 Терміново! Важливо!
Щодо тимчасового обмеження руху через пу...
    
28.09.2020  Латвія. Великі черги на пункті пропуску Terekhovo (LVA) та Burachki (RUS). ...    
25.09.2020 Щодо закінчення дозволів Азербайджану (в/з третіх країн) квоти 2020 року!...    
25.09.2020 Про засідання Робочої групи Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, об...    
25.09.2020 Латвія
Впродовж декількох минулих днів спостерігаються великі черги на пункті пропуску...
    
24.09.2020 Конференція учасників АсМАП України...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо отримання додаткових квот дозволів Румунії та Польщі 2020 року!
 

Шановні перевізники!

Міністерство інфраструктури України повідомило на своєму офіційному веб-сайті 28.07.2020 про отримання додаткових квот дозволів Румунії та Польщі на 2020 рік (https://mtu.gov.ua/news/32056.html).

Відповідно до цього повідомлення Міністерство транспорту, інфраструктури та зв’язку Румунії передало 8000 бланків додаткових дозволів для українських автоперевізників на 2020 рік, які найближчим часом будуть доступні для оформлення українським перевізникам у пунктах видачі дозволів.

З 8000 дозволів українські перевізники матимуть 3000 дозволів для двосторонніх та транзитних перевезень та 5000 дозволів для транзитних перевезень.

Також, станом на 28.07.2020 до Посольства України у Варшаві було доставлено 4711 додаткових дозволів Республіки Польща, які найближчим часом буде доставлено до України.

З них: універсальних дозволів Євро-3 - 2817, універсальних дозволів Євро-4 – 452 та універсальних дозволів Євро-5 - 1442.

Міністерство інфраструктури України продовжує діалог з Міністерством інфраструктури Республіки Польща щодо організації двосторонніх переговорів, під час яких буде детально обговорено питання співробітництва в галузі автомобільного транспорту, в першу чергу, щодо досягнення консенсусу в питанні збільшення квоти дозволів на здійснення міжнародних вантажних автомобільних перевезень.

Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Також 28.07.2020 Укртрансбезпека розмістила на своєму офіційному веб-сайті інформацію щодо передачі до ПВД вище зазначених дозволів Румунії та їх видачі перевізникам (http://www.dsbt.gov.ua/novyna/shchodo-dozvoliv-rumuniyi-0).

Відповідно до цієї інформації Укртрансбезпеки станом на 28.07.2020 отримана додаткова квота дозволів Румунії (8000 штук) вже передана від Міністерства інфраструктури України до Укртрансбезпеки. Зазначені дозволи 29.07.2020 у загальній кількості 2800 штук буде направлено до наступних пунктів видачі дозволів (ПВД) Укртрансбезпеки: Бориспіль, Вінниця, Київ, Львів, Ковель, Одеса, Пісочин, Суми, Ужгород, Хмельницький, Чернівці.

Інформація про оприбуткування зазначених дозволів у ПВД для їх подальшого оформлення та видачі автомобільними перевізникам буде відображена на офіційному вебсайті Укртрансбезпеки у розділі «Залишок дозволів на ПВД», а також на Транспортному порталі електронних послуг e-transport.gov.ua у день їх надходження на ПВД.

Також в інформації Укртрансбезпеки зазначені обмеження тимчасового характеру, що діють для оформлення та видачі вищезазначених дозволів, а саме:

Оформлення та видачу бланків дозволів Румунії (незалежно від виду) здійснювати:

- за електронним замовленням через Транспортний портал електронних послуг e-transport.gov.ua не більше 2 дозволів на транспортний засіб протягом місяця за умови виконання одного виду перевезення у прямому і зворотному напрямках (двостороннього або транзитного, або в/з третіх країн), при цьому оформлення наступного дозволу здійснювати лише після використання та повернення попереднього, або не більше 4 дозволів (незалежно від виду) на транспортний засіб протягом місяця за умови зміни виду перевезення у прямому і зворотному напрямках, при цьому оформлення наступної пари дозволів здійснювати лише після використання та повернення попередньої;

- виду «універсальний» - на завантажені до Румунії або транзитом по її території автомобільні транспортні засоби, які відповідають екологічним параметрам Євро-3 та вище, повна маса яких перевищує 10 тонн;

- виду «транзитний» - на завантажені у транзитному сполученні територією Румунії автомобільні транспортні засоби, які відповідають екологічним параметрам Євро-3 та вище, повна маса яких перевищує 10 тонн;

- для видачі дозволу у ПВД здійснюється перевірка підтвердження завантаження за номером вантажно-митної декларації;

- для транспортних засобів, що здійснюють перевезення пошти, медикаментів, легкових автомобілів, контейнерів, наливних вантажів (цистерни) та вантажів, що потребують перевезення в напівпричепах-рефрижераторах, автомобільних транспортних засобів з відкритими напівпричепами та причепами-платформами, скловозів, призначених для перевезення негабаритних та великовагових вантажів, сідельних тягачів, без обмеження тимчасового характеру на завантаження;

- при видачі дозволу на транспортні засоби, які виїжджають порожніми з України та здійснюються перевезення у зворотному напрямку в напівпричепах-рефрижираторах, необхідно пред’являти дійсні сертифікати АТР на ці транспортні засоби. Повернення дозволів на виконання зазначеної поїздки здійснюється за умови надання копії відповідних сертифікатів АТР.

Враховуючи викладене, просимо учасників Асоціації врахувати зазначену вище інформацію в подальшій роботі при плануванні та виконанні перевезень відповідних видів територією Румунії на підставі разових дозволів у 2020 році.

З інформацією щодо залишків дозволів можна ознайомитись на сайті Укртрансбезпеки України (http://www.dsbt.gov.ua/) в розділах «Рух дозволів» та «Залишок дозволів на ПВД», яка оновлюється в режимі реального часу.

Департамент транспортної політики

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis