Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 19 серпня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
18.08.2025 Болгарія: Оновлення. Перевезення товарів з високим фіскальним ризиком. ...    
18.08.2025 Система в'їзду/виїзду (EES) розпочне роботу 12 жовтня 2025 року. ...    
18.08.2025 Почесний диплом IRU 2025 року для водіїв...    
14.08.2025 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Мукачево з 18.08 по 05.0...    
13.08.2025 Щодо набуття чинності змін до ліцензійних умов (20 серпня 2025 року), що стосуються вимог до...    
13.08.2025 Щодо відключення перевізників від Системи Шлях....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Нідерланди.
Введення правил електронного повідомлення про відрядження водіїв (додатково)
 

Шановні перевізники!

Додатково до інформації від 21.08.2020 р. http://www.asmap.org.ua/index1.php?idt=66697 та 26.02.2020 р. http://www.asmap.org.ua/index1.php?idt=65852 щодо введення у Нідерландах правил електронного повідомлення про відрядження водіїв повідомляємо наступну інформацію, отриману від Міжнародного Союзу автомобільного транспорту (IRU) та Асоціації транспорту та логістики Нідерландів (TLN).

В Європейському Союзі з 1 червня 2016 року набув чинності Закон про умови праці (WagwEU голландською мовою). Закон регулює умови найму, на які мають право співробітники європейських компаній, коли вони тимчасово працюють в Нідерландах, надаючи транснаціональні послуги. Цей закон встановив різні зобов'язання, які дозволяють контролювати дотримання європейськими компаніями цих умов найму, включаючи зобов'язання щодо інформування, адміністрування та повідомлення.

Згідно Закону WagwEU, компанії з країн ЄС, засновані за межами Нідерландів, які тимчасово направляють співробітників в Нідерланди, будуть зобов'язані направляти повідомлення про відрядження працівників з 1 березня 2020 роки (до 1 вересня 2020 року діє шестимісячний мораторій).

Докладні пояснення Асоціації TLN щодо застосування закону у Нідерландах можна знайти в доданому документі (додається англійською).

Зокрема, щодо перевізників третіх країн (не членів ЄС) зазначено наступне:

«Водії з третіх країн і / або компанії

Цей шестимісячний період не поширюється на зобов'язання повідомляти про громадян третіх країн (які не є громадянами ЄС, що працюють в компанії з ЄС), оскільки це зобов'язання вже застосовується. Однак водіям з третіх країн, найнятим компаніями з третіх країн, реєструватися не потрібно.

«(Third country drivers and / or companies

This six-month period does not apply to the obligation to report third-country nationals (non-EU nationals working for an EU-based company), as this obligation already applies. However, third-country drivers employed by companies from third countries do not need to register.

Департамент транспортної політики

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
https://stenaline.com/
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis