Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
18.12.2020 Дослідження щодо нестачі водіїв «IRU Driver Shortage Survey 2020»    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 28 cічня 2021 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
27.01.2021 Угорщина. Система попередньої електронної реєстрації дозволів на перевезення BiREG (оновлено)...    
27.01.2021  Німеччина
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезе...
    
27.01.2021  Бельгія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезенн...
    
26.01.2021 Угорщина. Система попередньої електронної реєстрації дозволів на перевезення (BiREG)...    
26.01.2021  Німеччина
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезе...
    
22.01.2021 Щодо проведення вебінару з питань, пов'язаних з перевезеннями товарів між Великобританією і Є...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
https://www.iruforum.com
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо проведення чергового засідання українсько-угорської Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень!
 

Шановні перевізники!

9-10 вересня 2020 року в режимі відеоконференції відбулося чергове засідання українсько-угорської Змішаної Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, у якому приймали участь і представники АсМАП України. Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства інфраструктури України за наступним посиланням: https://mtu.gov.ua/news/32210.html. Попереднє засідання відбулося у квітні 2018 року і за цей час накопичилось ряд актуальних питань в галузі автомобільних перевезень між Україною та Угорщиною, які було детально опрацьовано Сторонами протягом зустрічі.

За результатами тривалої дискусії була досягнута домовленість про додаткові 900 транзитних дозволів без оплати транспортного податку на 2020 рік, які будуть передані через Посольство України в Угорщині після друку на початку четвертого кварталу 2020 року.

На 2021 рік встановлена попередня квота на рівні 31750 дозволів для українських перевізників.

Українською Стороною було порушено питання зниження транспортного податку для українських перевізників, які виконують перевезення територією Угорщини на підставі дозволів зі сплатою податку. Проте, Угорська Сторона повідомила, що розмір транспортного податку є однаковим для перевізників усіх іноземних держав і до компетенції Міністерства інновацій та технологій не належить питання зниження даного податку.

Також Українська Сторона ініціювала обговорення проблемних питань, які пов’язані із здійсненням перевезень з дозволами, які передбачають оплату транспортного податку.

Представник Митної служби Угорщини проінформував Українську Сторону, що діючі правила оплати податку на автотранспортні засоби визначено на законодавчому рівні і це питання належить до компетенції Міністерства фінансів Угорщини, натомість Угорська Сторона Змішаної Комісії пообіцяла опрацювати це із Компетентним відомством Угорщини та письмово повідомити про прийняті рішення.

Міністерство інфраструктури України також інформує про наступне:

- На сьогодні є домовленість із Республікою Польща та Турецькою Республікою щодо проведення в вересні цього року переговорів в рамках засідань Змішаних Комісій з питань міжнародних автомобільних перевезень, під час яких Українською Стороною буде порушене питання щодо збільшення квоти дозволів для українських перевізників. Про результати буде повідомлено додатково.

- У 2020 році вже відбувся обмін додатковими 8000 дозволами з Румунією, проте Міністерство інфраструктури України вже повторно ініціювало перед Румунією питання чергового додаткового обміну дозволами. Також продовжується комунікація із Республікою Казахстан щодо питання забезпечення необхідною кількістю дозволів українських перевізників. Наразі приймаються рішення Компетентними органами цих країн.

- Також є позитивний розгляд звернення Міністерства інфраструктури України щодо додатково обміну дозволами із Грецькою Республікою.

Враховуючи викладене, просимо учасників Асоціації прийняти до відома дану інформацію та враховувати її при плануванні та здійсненні перевезень територією Угорщини.

Департамент транспортної політики

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis