Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
09.09.2020 Щодо ситуації в пункті пропуску Ягодин.     16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 26 жовтня 2020 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
26.10.2020 Казахстан
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезен...
    
26.10.2020 Щодо отримання додаткових квот іноземних дозволів 2020 року!...    
26.10.2020 Щодо закінчення дозволів Білорусії (двосторонніх) квоти 2020 року!...    
26.10.2020  Іспанія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезенн...
    
23.10.2020 Щодо проведення 31.08.2020 засідання Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розподілу д...    
22.10.2020  Про запровадження в Україні загальної декларації прибуття...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Асоціація разом з експортерами та Урядом спрямовує свою діяльність на вирішення проблем недостатньої кількості дозволів на вантажні перевезення та перетину кордонів з ЄС
 

Асоціацією міжнародних автомобільних перевізників України разом з Українською асоціацією бізнесу та Асоціацією експортерів і імпортерів «ЗЕД» 16 жовтня 2020 року створено Координаційну раду з виробничо-логістичних питань, про що підписано відповідний меморандум.

Діяльність такого виробничо-логістичного альянсу буде спрямована на вирішенні актуальних проблем та питань, із якими стикаються виробники, експортери, імпортери та перевізники у виробничо-логістичній діяльності.

У зв’язку із імплементацією положень Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом у частині зони вільної торгівлі, зростанням товарообігу між Україною та державами-членами ЄС значно ускладнилась ситуація з фактичним вивезенням товарів, виготовлених національними виробниками.

Проблема відсутності дозволів та перетину кордону з ЄС зачіпає інтереси не тільки українських перевізників, які втрачають свою конкурентоспроможність, позбавляються права на роботу, а і експорту українських товарів, зриву міжнародних контрактів, надходженню іноземної валюти та підриває репутацію вітчизняного бізнесу у якості надійного ділового партнера.

За результатами Саміту Україна – ЄС до кінця цього року та протягом першого півріччя наступного уряд України буде включений до марафону оцінки виконання Угоди про вільну торгівлю, підготовки оновлених додатків до неї та оновлення торгівельних параметрів, в тому числі в частині лібералізації транзитних перевезень через територію ЄС.

Створена площадка дасть змогу бізнесу міжнародних автомобільних перевізників України – учасників АсМАП України доносити проблематику в своїй діяльності до Офісу Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та через Брюссельський офіс Української асоціації бізнесу відпрацьовувати дієві інструменти впливу на інституції ЄС.

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis