Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 19 червня 2021 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
18.06.2021 Відповідь Міністерства клімату та навколишнього середовища Польщі щодо перевезень відходів та...    
16.06.2021 Нагородження переможців конкурсу “Кращий перевізник року АсМАП України за 2020 рік”...    
17.06.2021 Щодо вирішення питань, які виникають при порушенні водіями правил дорожнього руху, зафіксован...    
17.06.2021 Щодо роботи ПВД Укртрансбезпеки у святкові дні ...    
16.06.2021 Юридична допомога в країнах Європейського Союзу...    
15.06.2021 Польща. Щодо роботи електронної системи справляння плати за проїзд транспортних засобів масою...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Асоціація разом з експортерами та Урядом спрямовує свою діяльність на вирішення проблем недостатньої кількості дозволів на вантажні перевезення та перетину кордонів з ЄС
 

Асоціацією міжнародних автомобільних перевізників України разом з Українською асоціацією бізнесу та Асоціацією експортерів і імпортерів «ЗЕД» 16 жовтня 2020 року створено Координаційну раду з виробничо-логістичних питань, про що підписано відповідний меморандум.

Діяльність такого виробничо-логістичного альянсу буде спрямована на вирішенні актуальних проблем та питань, із якими стикаються виробники, експортери, імпортери та перевізники у виробничо-логістичній діяльності.

У зв’язку із імплементацією положень Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом у частині зони вільної торгівлі, зростанням товарообігу між Україною та державами-членами ЄС значно ускладнилась ситуація з фактичним вивезенням товарів, виготовлених національними виробниками.

Проблема відсутності дозволів та перетину кордону з ЄС зачіпає інтереси не тільки українських перевізників, які втрачають свою конкурентоспроможність, позбавляються права на роботу, а і експорту українських товарів, зриву міжнародних контрактів, надходженню іноземної валюти та підриває репутацію вітчизняного бізнесу у якості надійного ділового партнера.

За результатами Саміту Україна – ЄС до кінця цього року та протягом першого півріччя наступного уряд України буде включений до марафону оцінки виконання Угоди про вільну торгівлю, підготовки оновлених додатків до неї та оновлення торгівельних параметрів, в тому числі в частині лібералізації транзитних перевезень через територію ЄС.

Створена площадка дасть змогу бізнесу міжнародних автомобільних перевізників України – учасників АсМАП України доносити проблематику в своїй діяльності до Офісу Віце-прем’єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України та через Брюссельський офіс Української асоціації бізнесу відпрацьовувати дієві інструменти впливу на інституції ЄС.

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis