Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 2 червня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
28.05.2025 АсМАП України пропонує передачу в оренду TIR-паркінгу в м. Бориспіль ...    
27.05.2025 Щодо Порядку проведення рейдових перевірок (перевірок на дорозі)...    
22.05.2025 Щодо схвалення проекту Угоди між Урядом України та Урядом Королівства Марокко про міжнародні ...    
21.05.2025 Правила проходження обов’язкового технічного контролю за автомобілями...    
20.05.2025 Грузія. Обов'язкова гарантія транзиту з 1 червня 2025 року....    
19.05.2025 Надання учасникам АсМАП України первинних безкоштовних юридичних консультацій...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Казахстан
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення
 

Шановні учасники Асоціації.

 

В додаток до повідомлення щодо посилення санітарно-епідеміологічного контролю в пунктах пропуску на державному кордоні Республіки Казахстан за інформацією Посольства України в Республіці Казахстан інформуємо наступне.

Довідку про проходження ПЛР-тестування на коронавірусну інфекцію, з терміном дії до трьох діб з дня отримання результату необхідно мати всім водіям, які в’їжджають на територію Казахстану (двосторонні та транзитні поїздки).

Пройти ПЛР-тестування на коронавірусну інфекцію та оформити довідку, з терміном дії до трьох діб з дня отримання результату можна на території Азербайджану або Російської Федерації. ПЛР-тестування на коронавірусну інфекцію на кордоні Республіки Казахстан здійснюватися не буде.

При організації поїздок в/через Республіку Казахстан просимо планувати своєчасне отримання відповідних довідок в транзитних країнах.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis