Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 16 жовтня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
09.10.2025 Україна готується до запуску цифрових дозволів ЄКМТ! ...    
08.10.2025 Пором Карасу-Одеса. Доповнення...    
08.10.2025 Подолання дефіциту працівників у транспортному секторі. Запитальник Світового банку....    
08.10.2025 Словенія: Оновлення плати за проїзд...    
07.10.2025 Відкриття поромних перевезень між Карасу (Туреччина) та портами Одеси...    
06.10.2025 Доводимо до вашого відома офіційне роз`ясне...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо отримання додаткової квоти дозволів Франції 2020 року!
 

Шановні перевізники!

Державна служба України з безпеки на транспорті (далі – Укртрансбезпека) повідомила на своєму офіційному веб-сайті 23.11.2020 про отримання додаткової квоти дозволів Франції на 2020 рік у кількості 380 штук https://dsbt.gov.ua/uk/novyna/dodatkovi-380-blankiv-dozvoliv-na-proyizd-terytoriyeyu-francuzkoyi-respubliky .

Відповідно до цього повідомлення Укртрансбезпекою отримано додаткову квоту бланків дозволів Франції виду «універсальний Євро-5». Вони передані на ПВД у наступній кількості:

ПВД «Бориспіль» – 50 шт.

ПВД «Вінниця» - 20 шт.

 

ПВД «Ковель» - 200 шт.

ПВД «Київ» - 20 шт.

ПВД «Коростень» – 20 шт.

ПВД «Хмельницький» - 20 шт.

ПВД «Ужгород» - 50 шт.

З вівторка, 24 листопада, бланки будуть доступні для оформлення через Транспортний портал електронних послуг.

Враховуючи викладене, просимо учасників Асоціації врахувати зазначену вище інформацію в подальшій роботі при плануванні та виконанні перевезень відповідних видів територією Франції на підставі разових дозволів до кінця 2020 року.

З інформацією щодо залишків дозволів можна ознайомитись на сайті Укртрансбезпеки України http://www.dsbt.gov.ua в розділі «Залишки дозволів», яка оновлюється в режимі реального часу.

Департамент транспортної політики

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
https://stenaline.com/
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis