Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 1 березня 2021 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
01.03.2021 Щодо надання інформації про отримання та використання іноземних дозволів квоти 2021 року!...    
25.02.2021  Італія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення...
    
24.02.2021 Литва
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення    
24.02.2021  Німеччина
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезе...
    
24.02.2021 Франція
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення...
    
24.02.2021 Великобританія. З 1 березня 2021 р. посилюються вимоги до в’їзду в  Зону з низьким рівнем вик...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо процедури подання повідомлення про зміну даних ліцензіатів
 

 

Шановні перевізники!

21 січня на сайті Державної служби України з безпеки на транспорті оприлюднене звернення до перевізників про обов’язок повідомляти у письмовій або електронній (із застосуванням цифрового підпису) формі органу ліцензування щодо всіх змін даних, зазначених у документах, що додавалися до заяви на отримання ліцензії.

Термін подання даних: не пізніше одного місяця з дня настання таких змін. Рекомендуємо актуалізувати інформацію в ліцензійній справі, якщо відбулися зміни про:

·матеріально-технічну базу;

·оновлені договори із суб’єктами господарювання, що надають послуги з виконання технологічних операцій (термін дії яких закінчився)!;

·транспортні засоби!;

·кваліфікацію персоналу.

Для зручності автомобільних перевізників опубліковано інформаційні матеріали  (http://www.dsbt.gov.ua/novyna/procedura-podannya-povidomlennya-pro-zminu-danyh-v-licenziyniy-spravi-pereviznyka) та відеоінструкцію з подачі повідомлення про зміну даних у ліцензійній справі за посиланням.

Звертаємо увагу, що у разі невідповідності в ліцензійних справах відомостей щодо транспортних засобів, у тому числі закінчення терміну дії документів, що були подані автомобільними перевізниками для підтвердження права користування ними, Єдина інформаційна система Укртрансбезпеки автоматично блокує можливість оформлення та видачі дозволів незалежно від форми звернення.

Звертаємо увагу, що бронювання дозволів на Транспортному порталі електронних послуг можливо лише на такі транспортні засоби відповідно до чинної класифікації ЄіС:

  • Тягач;
  • Бортовий;
  • Фургон;
  • Вантажний <3,5 т;
  • Вантажний <3,5 т;
  • Вантажний > 3,5 т.

Отримання дозволів на транспортні засоби, зареєстровані, як «інший транспортний засіб» не можливе!

Відповідно до пункту 28 Ліцензійних умов, використання транспортного засобу одночасно декількома ліцензіатами заборонено.

Звертаємо увагу, що 18 грудня 2019 року набрав чинності Закон України від 2 жовтня 2019 року № 139-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку ліцензування господарської діяльності», яким передбачено штрафні санкції за порушення у сфері ліцензування.

  • за порушення строку повідомлення ліцензіатом про зміну даних, зазначених у заяві, документах та відомостях, що додавалися до заяви про отримання ліцензії, – не пізніше одного місяця з дня настання таких змін – розмір штрафу від 250 до 500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян;
  • за невиконання ліцензіатом розпорядження про усунення порушень ліцензійних умов – розмір штрафу від 500 до 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Для зменшення ризиків потрапляння під штрафні санкції та для можливості отримання дозволів на міжнародні вантажні перевезення, незалежно від способу їх замовлення – усно на пункті видачі дозволів Укртрансбезпеки чи шляхом електронного бронювання – рекомендується українським автомобільним перевізникам самостійно перевірити актуальність інформації щодо транспортних засобів, зазначених у їх ліцензійних справах, та за потреби подати повідомлення про зміну даних.

Щоб отримати підтвердження про внесення поданих змін автомобільному перевізнику необхідно перевірити статус розгляду повідомлення, що відображається в його ЕКП у розділі «Заяви/повідомлення». При цьому необхідно враховувати, що орієнтовний розгляд таких повідомлень Укртрансбезпекою – 10 робочих днів.

 

Просимо Вас використовувати зазначену інформацію у подальшій роботі.

 

 

Департамент транспортної політики

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis