Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 18 травня 2021 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
18.05.2021 Щодо проведення регіональних зборів учасників Асоціації регіону Вінницької та Житомирської об...    
18.05.2021 Німеччина
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезен...
    
17.05.2021 Щодо зняття блокування п/п Ягодин....    
17.05.2021  Терміново! Важливо! Щодо перекриття дороги перед п/п Ягодин....    
17.05.2021 Щодо проведення Регіональних зборів регіону учасників АсМАП України Хмельницької області....    
17.05.2021 Щодо проведення Регіональних зборів регіону учасників АсМАП України Харківської та Луганської...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code 
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
www.gps.ua
Щодо безоплатного надання (у тому числі через Інтернет) інформації про адміністративне правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксоване в автоматичному режимі
 

Нагадуємо, що 06.03.2021р. набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 03.03.2021р. № 180, якою затверджено Порядок безоплатного надання (у тому числі через Інтернет) інформації про адміністративне правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксоване в автоматичному режимі, особам, за якими зареєстровано транспортні засоби, та/або безпосереднім користувачам таких транспортних засобів (далі – Порядок).

Порядок  визначає процедуру безоплатного надання (у тому числі через Інтернет) інформації про адміністративне правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксоване в автоматичному режимі, відповідальним особам - фізичній особі або керівнику юридичної особи, за якою зареєстровано транспортний засіб, а в разі якщо до Єдиного державного реєстру транспортних засобів внесено відомості про належного користувача відповідного транспортного засобу, - належному користувачу транспортного засобу, а якщо в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань відсутні на момент запиту відомості про керівника юридичної особи, за якою зареєстрований транспортний засіб, - особі, яка виконує повноваження керівника такої юридичної особи.

У відповідності до п. 2 Порядку відповідальна особа відповідно до ст. 279- 8 Кодексу України про адміністративні правопорушення за бажанням звертається до територіального органу з надання сервісних послуг МВС (через територіальні сервісні центри МВС) незалежно від реєстрації місця проживання особи або реєстрації транспортного засобу з відповідною заявою, в якій зазначає бажаний спосіб отримання інформації та абонентський номер засобу рухомого (мобільного) зв'язку та/або адресу електронної пошти.

На підставі заяви, зазначеної в п. 2 Порядку, відповідний територіальний орган з надання сервісних послуг МВС безоплатно вносить до Єдиного державного реєстру транспортних засобів інформацію про абонентський номер засобу рухомого (мобільного) зв'язку та/або адресу електронної пошти відповідальної особи.

Таким чином у разі вчинення на транспортному засобі, що належить відповідальній особі, адміністративного правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксованого в автоматичному режимі, інформування про таке правопорушення здійснюється шляхом надсилання повідомлення, що містить інформацію про:

- орган, яким прийнято рішення про накладення стягнення за адміністративне правопорушення;

- найменування посади, прізвище, власне ім'я, по батькові (за наявності) особи, яка винесла постанову про адміністративне правопорушення;

- дату прийняття такого рішення (винесення постанови);

- ст. Кодексу України про адміністративні правопорушення, вимоги якої порушено;

- ідентифікатор для доступу до інформації, розміщеної на офіційному веб-сайті МВС.

Інформація про адресу офіційного веб-сайту МВС, на якому відповідальна особа може ознайомитися із зображенням чи відеозаписом транспортного засобу в момент вчинення адміністративного правопорушення, ідентифікатор для доступу до викладеної інформації та порядок звільнення від адміністративної відповідальності містяться в постанові у справі про адміністративне правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксоване в автоматичному режимі, відповідно до ст. 283 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Із повним текстом Порядку можна ознайомитися тут. 

Просимо прийняти інформацію до відома та використання в роботі.

Юридичний відділ     

Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis