Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Середа, 5 лютого 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
05.02.2025 Франція: митні формальності – оновлення «розумного кордону» з «обов’язковим логістичним конве...    
03.02.2025 Узбекистан.
Продовження дії дозволів квоти 2024 року до 31 березня 2025 року включно....
    
30.01.2025 Щодо продовження видачі книжок МДП в м. Дніпро з 03 лютого 2025 року....    
30.01.2025 Співпраця з польськими адвокатами...    
30.01.2025 До уваги міжнародних автомобільних перевізників, які використовують дозволи ЄКМТ!...    
30.01.2025 Роз’яснювальні матеріали з приводу Режиму Праці та Відпочинку....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
На Транспортному порталі будуть доступні залишки багаторазових дозволів на проїзд територією Нідерландів (багаторазові) та Франції (багаторазові Е5).
 

До уваги перевізників:

На Транспортному порталі будуть доступні залишки багаторазових дозволів на проїзд територією Нідерландів (багаторазові) та Франції (багаторазові Е5).

Бланки будуть доступні для бронювання з 15:00 до 18:00 понеділка, 5 квітня, у наступній кількості:

ПВД «Бориспіль» - 72 бланки дозволів Нідерланди та 9 бланків дозволів Франції;

ПВД «Львів» - 64 бланки дозволів Нідерланди;

ПВД «Хмельницький» - 1 бланк дозволу Франції.

Звертаємо увагу: у разі оформлення на транспортний засіб дозволу Нідерланди виду «багаторазовий» - обмежено оформлення на цей же транспортний засіб дозволу Нідерланди виду «універсальний».

Обмежень у частині кількості виконаних перевезень за попередній період не буде.

Таке рішення ухвалене на засіданні Комісії розгляду питань, пов’язаних з оформленням, видачею, обліком та аналізом ефективності використання дозволів на поїздку по територіях іноземних держав

https://bit.ly/2PCOApR

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis