Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.12.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    09.07.2026 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 28 липня 2026 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
27.07.2026 ЄКМТ 2026: перерозподіл дозволів ЄКМТ...    
27.07.2026 Важлива інформація стосовно ЄКМТ 2026...    
22.07.2026 Щодо проведення вебінару – RMPD ТА SENT:
Важливі питання та актуальні зміни.
...
    
22.07.2026 Щодо змін до Положення про робочий час та час відпочинку водіїв колісних транспортних засобів...    
22.07.2026 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Мукачево з 15.07 по 31.0...    
21.07.2026 Відбулося перше засідання новообраної Ради АсМАП України...    
Авторизація
Логін
Пароль
 Реєструватися
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Про розширення переліку товарів, ввезення яких з території України до Російської Федерації заборонений, а транзит територією РФ в треті країни можливий тільки з застосуванням навігаційних пломб і облікових талонів
 

Шановні учасники Асоціації !

Як ми Вас інформували раніше, на ввезення на територію Російської Федерації окремих видів встановлено заборону, а перевезення з метою транзиту через територію РФ в треті країни дозволяється за умови забезпечення застосування засобів ідентифікації (пломб), що функціонують на основі технології глобальної навігаційної супутникової системи ГЛОНАСС та наявності у водіїв транспортних засобів, що здійснюють такі автомобільні перевезення, облікових талонів.

Постановою Уряду Російської Федерації від 28.06.2021 № 1035 доповнено перелік товарів, які заборонено ввозити в Росію з території України, а транзит в треті країни можливий тільки із застосуванням навігаційних пломб і облікових талонів.

Просимо  врахувати при плануванні транзитних перевезень територією РФ в треті країни.

Департамент супроводження Конвенції МДП.

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
https://www.nkcasmap.com.ua/
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis