Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 26 жовтня 2021 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
26.10.2021 Щодо бронювання дозволів...    
26.10.2021 Щодо проведення 05.10.2021 засідання Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розподілу д...    
26.10.2021 УВАГА!!! Представництво відділу TIR в місті Хмельницький змінює адресу офісу!!!...    
26.10.2021 Румунія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення...
    
25.10.2021 Щодо оформлення та видачі залишку дозволів Республіки Польща квоти 2021 року!...    
23.10.2021 ВАЖЛИВО !Щодо розміщення реклами в журналі «УкрАвтоКонтинент»...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо проведення 30.08.2021 засідання Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ!
 

Шановні перевізники!

Міністерство інфраструктури України оприлюднило на своєму офіційному вебсайті 09.09.2021 Протокол засідання Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ (далі – Комісія) від 30.08.2021 № 46, затверджений наказом Міністерства інфраструктури України від 09.09.2021 № 483 (https://mtu.gov.ua/documents/2048.html).

Відповідно до цього Протоколу Комісією були розглянуті наступні питання та прийняті відповідні рішення:

Розглянуто питання про переоформлення дозволів ЄКМТ квоти 2021 року деяким автомобільним перевізникам відповідно до їх звернень.

Прийняті наступні рішення:

1. Рекомендувати Державній службі України з безпеки на транспорті переоформити раніше отримані дозволи ЄКМТ ФОП Леонтьєв Сергій Павлович на ТОВ «РОЛЛ ТРАНС ГРУПП» у зв’язку із створенням автомобільного перевізника – юридичної особи.

2. Відмовити ФОП Козак Ігор Антонович у задоволенні заяви про видачу додаткового дозволу ЄКМТ за відсутністю таких.

3. Поінформувати Секретаріат Міжнародного транспортного форуму про видачу нових дозволів ЄКМТ на заміну раніше виданих дозволів ЄКМТ квоти 2021 року.

4. Департаменту дорожніх перевезень та безпеки на транспорті підготувати інформацію для оприлюднення на офіційному вебсайті Мінінфраструктури про необхідність використання права переоформлення дозволів ЄКМТ відповідно до рішень Протоколу № 42.

5. Встановити граничний термін звернень перевізників до Укртрансбезпеки щодо переоформлення дозволів відповідно до рішень Протоколу № 42 до 7 вересня 2021 року.

6. Дозволи ЄКМТ, що було розподілено перевізникам, які приймали участь в Конкурсі ЄКМТ на 2021 рік, наділити правами роботи до Угорщини за наявності відповідного звернення до Укртрансбезпеки після 07 вересня 2021 р.

Розглянуто питання про організацію проведення Конкурсу з розподілу дозволів ЄКМТ на 2022 рік.

Прийняті наступні рішення:

1. Відповідно до пункту 6 Розділу ІІІ Порядку призначити уповноваженою особою з числа членів Конкурсної комісії з приймання листів-повідомлень – заступника голови Комісії Задорожного О. В.

2. Поінформувати Секретаріат МТФ, що базова квота для України, виділена на 2021 рік (375 шт.), буде розподілена в такій пропорції: 250 базових квот ЄКМТ категорії «Євро-5 безпечний» та 125 базових квот ЄКМТ категорії «Євро-6 безпечний».

3. Встановити мінімальну граничну кількість транспортних засобів українських перевізників, що подають електронні анкети до участі в конкурсі на рівні 6 транспортних засобів для категорії Євро-5 або 4 транспортні засоби категорії Євро-6, транспортні засоби категорії Євро-6, кількість яких менша за 4 одиниці зараховуються, як транспортні засоби категорії Євро-5. Мінімальна гранична кількість транспортних засобів буде остаточно затверджена за результатами розгляду всіх поданих електронних анкет перевізників та буде залежати від загальної кількості транспортних засобів, яку було подано автомобільними перевізниками на конкурс.

4. При підготовці вихідних даних для розподілу дозволів ЄКМТ на 2021 рік здійснювати перевірку інформації щодо виконаних перевізниками рейсів за дев’ять місяців 2021 року, вирахуваних по виданим та поверненим дозволам на поїздку по територіях іноземних держав при виконанні перевезень вантажів автомобільним транспортом у міжнародному сполученні та інформації з відривних листків до бортових журналів дозволу ЄКМТ – учасниками Конкурсу із транспортними засобами категорії «Євро-5/EEV», «Євро-5 безпечний» або вищих екологічних стандартів.

5. Відповідно до абзацу одинадцятого пункту 9 Розділу ІІ Порядку залучити експертів УДП «Укрінтеравтосервіс» до автоматизації процесу формування таблиць учасників Конкурсу відповідно до листів-повідомлень, отриманих від автомобільних перевізників.

6. Департаменту дорожніх перевезень та безпеки на транспорті забезпечити розміщення на офіційному вебсайті Міністерства інфраструктури України інформації про проведення Конкурсу з урахуванням інформації про прийом листів-повідомлень, наданої УДП «Укрінтеравтосервіс».

7. Автомобільним перевізникам - учасникам Конкурсу звернути увагу на необхідності неухильного дотримання Порядку, зокрема – щодо своєчасного подання учасниками Конкурсу належним чином заповнених відривних листків до бортових журналів дозволів ЄКМТ, та їх належного оформлення.

8. Автомобільним перевізникам - учасникам Конкурсу звернути увагу, що граничний термін подання листів-повідомлень для участі у Конкурсі - до 23 год. 59 хв. 15 вересня 2021 року. Подані після спливу граничного терміну заяви – до участі у Конкурсі прийматися не будуть.

Враховуючи викладене, просимо учасників Асоціації прийняти до відома та використання в роботі надану інформацію.

Департамент транспортної політики

 

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis