Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 28 жовтня 2021 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ
Гарячі новини
27.10.2021 Щодо оформлення та видачі залишку дозволів Республіки Польща квоти 2021 року (додатково)!...    
27.10.2021 Перебої з постачанням AdBlue в Європі....    
27.10.2021 Вебінар стосовно нових правил перевезень вантажів до/з Великобританії з 1 січня 2022 року.    
27.10.2021 IRU запрошує взяти участь у щорічному опитуванні щодо проблеми дефіциту водії...    
26.10.2021 Щодо бронювання дозволів...    
26.10.2021 Щодо проведення 05.10.2021 засідання Конкурсної комісії для проведення конкурсу з розподілу д...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо вирішення проблемних питань у міжнародних пунктах пропуску
 

16 вересня 2021 року відбулось засідання Робочої групи з питань розвитку та вдосконалення законодавчого забезпечення Державної прикордонної політики України Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки.

У засіданні брали участь представники АсМАП України на чолі з президентом Асоціації Леонідом Костюченком.

Президент АсМАП України презентував позицію асоціації з нагальних питань удосконалення процедур прикордонного та митного контролю, створення комфортних умов для перетину державного кордону учасниками міжнародного автомобільного руху, а також запровадження електронних сервісів попереднього бронювання черги у міжнародних автомобільних пунктах пропуску.

Леонід Костюченко акцентував увагу на низці стратегічних питань, неврегульованість яких суттєво впливає на процеси функціонування міжнародних автомобільних пунктів пропуску та прикордонної інфраструктури.

Завдяки вжитим заходам АсМАП України сьогодні має повну підтримку парламентського Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Також Асоціація активно залучається до процесу підготовки державноуправлінських рішень з питань розвитку та вдосконалення міжнародних пунктів пропуску та прикордонної інфраструктури.

Окрім того 15-16 вересня на Закарпатській митниці відбулось виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань інтеграції України до ЄС

Учасники Комітету ВР та Консультативна місія ЄС (КМЄС) в Україні відвідали пункти пропуску з суміжними країнами, де ознайомились з роботою митних підрозділів, що здійснюють контроль та митне оформлення пасажирів та вантажів. Також було продемонстровано план реконструкції пунктів пропуску та відбулись обговорення можливостей для поліпшення митної інфраструктури.

У другий день виїзного засідання відбулась нарада представників Комітету ВР з питань інтеграції України до ЄС, КМЄС, ДМСУ, Державної прикордонної служби України, Міністерства фінансів України, МЗС, іноземних консульств тощо. Зустріч відбулась у приміщенні Закарпатської обласної державної адміністрації.

Під час наради Заступник Голови Держмитслужби В. Суворов показав плани реконструкції пунктів пропуску у відповідності до інфраструктури суміжної сторони. Учасникам засідання було продемонстровано технічні засоби, якими потрібно обладнати пункти пропуску: вагові комплекси, системи примусового зупинення автомобіля, камери зчитування номерів, скануючі системи тощо.

Від АсМАП України у нараді брав участь член Ради регіону учасників АсМАП України Закарпатської області, керівник ТОВ «БАРВА АВТО» Михайло Шкріба.Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code
www.asmap-inform.com
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis