Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    24.04.2020 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 20 cічня 2022 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
19.01.2022 Щодо розподілу та отримання багаторазових дозволів Нідерландів та Франції квоти 2022 року!    
19.01.2022 Увага! Мирне зібрання «Захист права на роботу»!...    
18.01.2022 Щодо змін в інформуванні про ускладнення ситуації перед пунктами пропуску на кордоні на опера...    
18.01.2022 Щодо пропозицій про співробітництва з експедиторською компанією GLOBALINK Logistics...    
18.01.2022 ЄС - Великобританія. Використання Послуги «Рух вантажних транспортних засобів» - додаткова ін...    
18.01.2022 Зміни щодо ПДВ за Законом №1914...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Італія
Вплив коронавірусу COVID-19 на транспортні вантажні та пасажирські перевезення
 

Оновлення 07.09.2021 року

Враховуючи багато питань щодо правил, які застосовуються в Італії з 15 жовтня 2021 року, надаємо узагальнені заходи, які застосовуються в зв’язку з пандемією COVID-19.

1. Заповнити Локаційну форму пасажира (ЛФП) -  Passenger Locator Form (PLF) в цифровому форматі до прибуття до Італії. Слід надавати ЛФП при контролі відповідним владам.

2. З 15 жовтня 2021 року транспортним компаніям буде потрібно мати систему перевірки цифрового сертифіката ЄС на COVID, щоб працівники мали доступ до приміщень компанії (включаючи вантажно - розвантажувальні майданчики, які урядом Італії вважаються як «приміщення компанії», на відміну від транспортних засобів, які вважаються «робочим обладнанням»).

Чинний цифровий сертифікат ЄС на COVID - EU Digital COVID Certificate (з QR кодом) видається після повної вакцинації (виданої в країні походження), негативного швидкого тесту мазка (*) або молекулярного тесту (**) або після одужання від COVID-19 (виданого країною походження). Кожен цифровий сертифікат ЄС на COVID має свій термін дії. Цифровий сертифікат ЄС на COVID, виданий після швидкого аналізу мазка (*), діє протягом 48 годин з моменту його взяття. Ті, що видані після молекулярного тесту (**), дійсні протягом 72 годин з моменту їх проведення.

Зауважте, що тривають (внутрішні) випробування, щоб перевірити, чи визнано дійсним програмне забезпечення, яке використовується для перевірки дійсності «зелених сертифікатів» (Green Pass), зокрема тих, яке видано після швидкого тесту (*) або молекулярного тесту (**), проведеного за кордоном. Якщо «зелені сертифікати», видані за кордоном, будуть доступні, можна буде провести вибіркову перевірку.

Для тих, хто не вакцинований, доступний список аптек - list of pharmacies - для проведення швидкого тестування, що дозволяє власнику отримати цифровий сертифікат ЄС на COVID -19 (дійсний протягом 48 годин).

Джерело: FIAP

 

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
https://asmap-nkc.wixsite.com/code
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis