Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Четвер, 7 грудня 2023 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
06.12.2023 Щодо продовження строків доставки товарів до митниць призначення в Україні  у період воєнного...    
06.12.2023 Щодо призупинення видачі книжок МДП, представництвом відділу МДП в м.Чернівці...    
06.12.2023 Щодо складання протоколів польськими митниками за порушення термінів доставки до польських ми...    
04.12.2023 Щодо питання порушення режиму праці та відпочинку, яке виникло не з вини водіїв...    
01.12.2023 Щодо оприлюднення Протоколу 63 засідання Конкурсної комісії з розподілу дозволів ЄКМТ!...    
01.12.2023 Відбулися вибори Голови Ради регіону учасників АсМАП України Чернівецької області...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Польща.
Вимоги ПЛР тесту
 

До інформації http://asmap.org.ua/index1.php?idt=67865&langid=1

Асоціації звернулася до Прем’єр міністра України щодо ситуації на українсько-польському кордоні, яка викликана вимогою Польщі стосовно надання ПЛР тестів водіями – тут.

Крім того, на прохання АсМАП України Асоціація польських перевізників ZMPD звернулася до Прем’єр-міністра Польщі з пропозицією внести водіїв до списку осіб, яких вилучено з нових правил в’їзду до Польщі.

Тест листа в оригіналі

Неофіційний переклад

***

Асоціація міжнародних автомобільних перевізників Польщі просить Прем’єр-міністра негайно вжити заходів щодо внесення змін до Постанови Ради міністрів від 14 грудня 2021 року, яка вносить зміни до постанови про припинення деяких обмежень, розпоряджень та заборон, пов’язаних з ОБОВ’ЯЗКОМ подання діагностичного тесту на SARS-CoV-2 при перетині зовнішнього кордону Республіки Польща, також для водіїв у міжнародному русі.

Запровадження вищезазначеного зобов’язання вже зранку створило труднощі на всіх польських прикордонних переходах, які є зовнішнім кордоном ЄС. Ситуація стає дедалі драматичнішою через те, що водії, які планують в’їхати до Польщі, не можуть на кордоні провести тести на SARS-CoV-2. На багатьох прикордонних переходах, особливо на кордоні з Білоруссю, час очікування на перетин кордону становить приблизно 3 дні. Таким чином, 24-годинний дійсний тест практично неможливий. Вищезазначене положення не звільняє від обов’язку для водіїв у міжнародному русі надавати тест, які досі були звільнені від усіх обмежень, пов’язаних з перетином кордонів, не лише в Польщі та інших країнах ЄС.

Вищезазначений стан справ викликає порушення ланцюжку поставок, а отже, затримки доставки товарів. Це особливо важливо в контексті глобалізації світу. Зверніть увагу, що Польща є транзитною країною у перевезенні вантажів між ЄС та країнами Східної Європи.

Тому просимо Прем’єр-міністра змінити вищезазначену Постанову та ввести звільнення для водіїв від обов'язку подавати результати тесту на SARS-CoV-2 для перетину кордону.

***

(044)2015461

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis