Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    20.03.2022 ДСБТ-УКРТРАНСБЕЗПЕКА. Інформація щодо роботи ПВД (https://cutt.ly/dSdipNK) - буде оновлюватися    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Понеділок, 4 липня 2022 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | ВІЗИ | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
01.07.2022 Щодо скасування пільг при ввезені автомобілів в Україну...    
01.07.2022 Оновлена інформація щодо лібералізації міжнародних автомобільних перевезень (продовження безд...    
30.06.2022 Україна та Європейський Союз підписали Угоду про лібералізацію вантажних (двосторонніх та тра...    
27.06.2022 Критична ситуація з експортом українського зерна турбує Європу....    
24.06.2022 ДСБТ-УКРТРАНСБЕЗПЕКА. Німеччина продовжила термін бездозвільного проїзду до кінця 2022 року н...    
23.06.2022 ДСБТ-УКРТРАНСБЕЗПЕКА. ❗️У зв'язку із проведенням регламентних робіт з 20:00 до ...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
ЄС - Великобританія.
Вантажні перевезення.
 

З 1 січня 2022 року будь-хто, хто перевозить вантажі між Великобританією та Європейським Союзом через прикордонне місце (порти та Євротунель), яке використовує «Послугу «Рух вантажних транспортних засобів» (Goods Vehicle Movement Service - GVMS), повинен бути зареєстрований в ній для її використання.

Митна служба Великобританії (HMRC) поінформувала IRU про те, що 30% транспортних засобів, які прибувають для перетину Ла-Маншу (порти та Євротунель), мають недійсні реєстраційні номери вантажних транспортних засобів  - Goods Vehicle References (GMRs). Це спричиняє додатковий час очікування і може призвести до того, що транспортний засіб може бути повернутий назад або навіть не зможе отримати доступ до посадки.

Митна служба Великобританії виявила ряд помилок, що повторюються, у пред’явлених реєстраційних номерах GMR і випустила додаткові вказівки, які доповнюють рекомендації, доступні на веб-сайті уряду Великобританії.

«Якщо ви перевозите вантажі через прикордонні місця, де використовується GVMS, переконайтеся, що ви:

1. Отримали реєстраційний номер вантажного транспортного засобу (GMR) для всіх перевезень, включаючи порожні.

2. Не використовуйте посилання на причеп, коли вводите свій реєстраційний номер автомобіля (VRN) у GMR для супроводжуваного руху, оскільки це означає, що перевізник не зможе підтвердити ваш GMR. VRN має відповідати транспортному засобу, який надає GMR.

3. Не додавайте в GMR реєстраційні номери EU щодо експорту - export Movement Reference Numbers (MRN).

4. Переконайтеся, що ви ввели правильний тип посилання на декларацію, який відповідає вашому перевезенню. Для експорту через Службу митної обробки імпортних та експортних вантажів Великобританії (CHIEF) або Систему митної декларації (CDS) це декларація з унікальним посиланням на вантаж (DUCR), для імпорту через CDS це MRN, а для імпорту через CHIEF – це запис. Довідковий номер (ERN). Щоб отримати повну інформацію про типи декларацій, які слід вводити в GMR, див. Довідку про рух товарів (Get a goods movement reference) на GOV.UK.

5. Декларанти. Використовуйте подвійний код місцеположення для всіх експортних декларацій з Великобританії до ЄС – під час перевезення через прикордонні пункти Дувра та Євротунелю.

6. Декларанти. Переконайтеся, що заява про додаткову інформацію «RRS01» включена у вашу імпортну або експортну декларацію, якщо ваші товари переміщуються через прикордонне місце GVMS, інакше GMR буде недійсним, а ваші товари будуть затримані.

Якщо ви цього не зробите, ви не зможете завантажитися на борт судна.»

Митна служба Великобританії продовжує проводити різноманітні заходи із взаємодії із зацікавленими сторонами, щоб переконатися, що вони розуміють нові зобов’язання та процеси, які будуть діяти.

Зареєструйтеся в GVMS - Register for GVMS і дізнайтеся, як перевозити вантажі через порти, які використовують цю послугу - move goods through ports».

Додаткову інформацію також можна знайти тут - https://www.iru.org/system/files/flash/2022-01/GVMS%20Border%20Guide%20v2.0.pdf.

Перевізникам рекомендується використовувати транзитну процедуру (наприклад, МДП) для перевезення вантажів з/до Великобританії, в якості передачі інформації в GVMS.

Джерела: FNTR, Logistics UK, HMRC

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
http://www.asmap-inform.com.ua/service_asmap_ukr.php
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis