Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
19.01.2024  «єЧерга» ЗА і ПРОТИпропонуємо заповнити опитувальник    07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 18 червня 2024 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
17.06.2024 Щодо оприлюднення даних з використання ЄКМТ....    
17.06.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Львів з 21.06 по 26.06.2...    
17.06.2024 Щодо призупинення видачі книжок МДП представництвом відділу МДП в м. Хмельницький...    
14.06.2024 Делегація АсМАП України взяла участь у засіданнях статутних органів IRU та робочих органів Є...    
14.06.2024 Щодо доповнення переліку даних TIR-EPD інформацією для митних органів України про вартість тр...    
14.06.2024 Поромне сполучення Карасу-Констанца...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Кодекс професійної етики та ділової поведінки учасників Асоціації:
НІ ПЕРЕВЕЗЕННЯМ ДО КРАЇНИ АГРЕСОРА
 

Шановні перевізники!

Як відомо, учасники Асоціації, а це більше 3 тисяч підприємств, на яких працюють більше 100 тисяч громадян України, та приблизно 40 тисяч вантажних транспортних засобів, з першого дня війни ні на хвилину не зупиняли свою діяльність, забезпечуючи перевезення вантажів для потреб нашої армії, гуманітарної допомоги для наших співвітчизників та товарів у міжнародному сполученні з метою функціонування економіки України.

На жаль, нещодавно у соціальних мережах з’явилась фотокопія міжнародної автотранспортної накладної CMR, на якій стоїть штамп перевізника-учасника АсМАП України, де країною призначення при перевезенні товару з ЄС є росія.

Після проведення Асоціацією перевірки даних із доступних джерел стало відомо, що перевезення за відповідною накладною не відбулось. Перевізник подав вантажівку для завантаження на Польщу. Але отримавши CMR та побачивши в ній таку інформацію, перевізник відмовився від перевезення, вивантажився та здійснив інше перевезення через іншого експедитора у законний спосіб.

Більш того, встановлено, що перевізник не міг здійснити таке перевезення з двох причин. По-перше, у перевізника відсутні відповідні дозвільні документи, а саме дозвіл ЄКМТ з правом роботи до росії. По-друге, усі без виключення вантажні транспортні засоби України на території росії зупиняються, документи вилучаються, а подальший рух забороняється.

Водночас, сам факт наявності штампу учасника АсМАП України на міжнародній товаротранспортній накладній, де країною доставки товару є російська федерація – це серйозний виклик та удар по репутації не тільки конкретного перевізника, а й безпосередньо Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України.

Секретаріат АсМАП України працює над отриманням документів, підтверджуючих, що таке перевезення нашим учасником не відбулось. І все ж, звертаємось до Вас з проханням посилити контроль над використанням даних Ваших підприємств (штампи, печатки, реквізити, тощо) з метою недопущення таких фактів у подальшому, особливо в умовах повномасштабної військової агресії росії проти України.

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до Кодексу професійної етики та ділової поведінки учасників Асоціації, що затверджена Рішенням Конференції АсМАП України, – основним обов’язком учасників Асоціації є: «Достойно нести честь і гідність українського перевізника – Учасника Асоціації» та «Виконувати вимоги міжнародних договорів та угод, діючого законодавства України …».

Секретаріат АсМАП України

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis