Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
07.03.2023 Надання перевізникам – учасникам АсМАП України послуги з видачі гарантій Т1    30.11.2022 Шановні перевізники, з урахування можливих відключень електроенергії Заявки на отримання книжок МДП будуть прийматися до 14-00 години    07.04.2022 Наразі видача книжок МДП відбувається за попереднім телефонним запитом    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    16.03.2020 ЩО ТРЕБА ЗНАТИ ПІД ЧАС ПАНДЕМІЇ, ПОВ’ЯЗАНОЇ З КОРОНАВІРУСОМ COVID-19.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Неділя, 16 лютого 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
15.02.2025 Нагадування щодо обов’язку оновлення даних до діючих постійних ліцензій до 20.02.2025 року    
14.02.2025 Пункти сервісу тахографів....    
14.02.2025 Румунія: RO e-Sigiliu - моніторинг вантажівок у режимі реального часу за допомогою розумних п...    
13.02.2025 Україна та Північна Македонія підписали Протокол до Угоди про міжнародні автомобільні перевезенн...    
13.02.2025 ПОЛЬЩА: Підвищення з 01.01.2025 штрафів за порушення Правил дорожнього руху...    
12.02.2025 Румунія: нагадуємо, що штрафи за непередачу GPS-координат у системі «Електронний транспорт» в...    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Щодо припинення видачі дозволів у пунктах пропуску через державний кордон Азербайджану
 

Шановні перевізники!

За інформацією Азербайджанської асоціації міжнародних автоперевізників ABADA з 30 березня 2023 року вступив в дію закон про відміну видачі дозволів в пунктах пропуску через державний кордон Азербайджанської Республіки для транспортних засобів, зареєстрованих в іноземних державах. Таким чином іноземні транспортні засоби, що здійснюють перевезення з перевищенням встановленої квоти, не будуть допускатись до перевезень.

Оскільки отримана інформація з’явилась  несподівано, на запит Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України з боку Міністерства транспорту, комунікацій та високих технологій Республіки Азербайджан було отримано підтвердження, що ця відміна стосуватиметься усіх видів перевезень (включно з транзитом). Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України працює над вирішенням зазначеного питання.

Просимо прийняти до відома зазначену інформацію під час планування перевезень.

З метою узагальнення інформації про транспортні засоби, на які не були оформлені дозволи у пунктах пропуску Азербайджану, просимо надіслати дані на електронну пошту asmapdeptranspolicy@gmail.com  у вигляді:

№п/п

Название перевозчика

Регистрационный номер тягача / полуприцепа

Пункт пропуска

Загружен/ не загружен

Вид перевозки (двусторонняя, транзит; в/из ІІІ стран)

Департамент транспортної політики

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
Стратегічний партнер
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
https://lex-truck.com.ua
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis