Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Вівторок, 1 липня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
27.06.2025 Щодо запровадження температурних обмежень...    
27.06.2025 Система в’їзду/виїзду ЄС (ЕЕS) зараз не працює...    
20.06.2025 Туреччина. Стосовно завірення довіреностей на керування АТЗ ...    
20.06.2025 Звернення Ради та Ревізійної комісії АсМАП України до учасників Асоціації...    
20.06.2025 Туреччина. Необхідні додаткові документи при першому в’їзді АТЗ або водія....    
12.06.2025 Щодо штрафів за порушення RMPD (gps- сигналу та технічних помилок). Заповнення гугл-форми.    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Роз’яснення Держмитслужби з питання пломбування транспортних засобів
 

Шановні учасники Асоціації!

В АсМАП України продовжують звертатися міжнародні автомобільні перевізники зі скаргами на дії митників, пов’язані з накладанням пломб на автотранспортні засоби, які прямують за межі митної території України, в тому числі і з вимогою обов’язкового надання Свідоцтва про допущення транспортного засобу до перевезень вантажів під митними печатками і пломбами, передбаченого Конвенцією МДП.

В інформації Департаменту від 31.07.2023 ми, зокрема, повідомляли, що митники можуть приймати рішення не опломбовувати транспортні засоби, що перевозять вантажі у митному режимі «транзит», в тому числі і при вивезенні товарів з України.

В доповнення до попередньої інформації повідомляємо, що на офіційному телеграм-каналі Державної митної служби України t.me/UkraineCustoms (дивись також телеграм-канал АсМАП України) надано роз’яснення з цього приводу.

Зокрема, в коментарях Держмитслужби сказано, що «у разі прийняття митним органом рішення згідно із частиною другою статті 258 Кодексу, тобто без пред'явлення товарів, транспортних засобів комерційного призначення відповідно до митного режиму експорту митному органу оформлення, ідентифікація таких товарів та транспортних засобів може здійснюватися шляхом застосування передбачених статтею 326 Кодексу засобів ідентифікації, зокрема, опису товарів, виготовлення фотографій, використання товаросупровідної документації».

Також повідомляємо, що вимога митників надати Свідоцтво про допущення транспортного засобу до перевезень вантажів під митними печатками і пломбами, у разі, якщо перевезення вантажу здійснюється не на умовах Конвенції МДП (без книжки МДП), як обов’язкова умова для накладання митних пломб – є безпідставною.

Департамент супроводження Конвенції МДП

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
dalnoboy.com
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis