Головна | Контакти | Корисні лінки
 АСОЦІАЦІЯ МІЖНАРОДНИХ АВТОМОБІЛЬНИХ ПЕРЕВІЗНИКІВ УКРАЇНИ
30.05.2025 При оформленні декларації Т1 вибирай АсМАП!    16.06.2025 Шановні перевізники для Ваших послуг TIR-паркінг АсМАП України!    04.02.2022 Доставка книжок МДП кур’єрською службою доставки.    14.04.2014 Почни з себе, нe давай хабарів!    
Субота, 13 вересня 2025 р.
НОВИНИ | ПРО АсМАП | Письмові запити | ЄУТР | КОНКУРСИ | Інформація для вступу
Гарячі новини
08.09.2025 Стосовно подачі декларацій ENS до країн Європейського Союзу через додаток TIR-EPD...    
04.09.2025 Латвія. Покрокове заповнення Декларації...    
04.09.2025 Онлайн-опитування «Оцінка сприйняття доброчесності в митній службі України (CIPS)»....    
02.09.2025 Румунія: РО-Віньєтка. Зміни в схемі стягнення плати за проїзд...    
02.09.2025 Щодо надання послуги оформлення ENS – ICS2...    
02.09.2025 Посібник ЄС із подання ENS у різних країнах....    
Авторизація
Логін
Пароль
 РеєструватисяЗабули пароль?
Пошук
Опитування
На данний момент немає опитувань
Старі опитування
Міжконтинентальні перевезення МДП скорочують час транзиту товарів за маршрутом «Європа - Близький Схід» на 77%
 

Товари часто транспортуються з Європи до країн Перської затоки повітряним або морським транспортом. Морський шлях займає близько 40 днів.

За повідомленням Міжнародного союзу автомобільного транспорту (МСАТ/IRU) від 5 жовтня 2023 року, польська транспортна компанія перевезла вантаж з Європи на Близький Схід автомобільним транспортом на умовах Конвенції МДП, перетнувши 13 країн лише за дев’ять днів, замість 40 днів морем.

Товари вирушили з Латвії та пройшли транзитом через Литву, Польщу, Чехію, Словаччину, Угорщину, Румунію, Болгарію, Туреччину, Іран через порт Бандар-Аббас, а потім до Об’єднаних Арабських Еміратів на судні «Ro-Ro» і Королівства Саудівської Аравії, перш ніж прибути до місця призначення в Кувейті.

Два водії по черзі проїжджали через 13 країн відповідно до регіональних правил водіння та відпочинку.

Як єдина глобальна транзитна система, система МДП дозволила вантажівці легко проходити країни та митниці в дорозі, здійснюючи це інтермодальне перевезення.

Також нещодавно транспортний оператор з Молдови використав переваги Конвенції МДП для транспортування товарів з Європи до Індії через Туреччину та порт Бандар-Аббас в Ірані, з’єднавши Європу з Південною Азією за рекордно короткий час.

Як вважають представники МСАТ, без застосування норм Конвенції МДП не можна було б запропонувати конкурентний час транзиту, а також вирішити транзитні формальності в кожній країні окремо, скоротивши не лише час і витрати на транзит, але й адміністративне та координаційне навантаження.

Департамент супроводження Конвенції МДП

Рекомендуємо до співпраці
www.uts.in.ua
http://www.asmap.org.ua/nkc/nkc2021.pdf
http://www.tirepd.org/
www.iru.org/index/transpark-app
www.busandcoach.travel
https://stenaline.com/
Стратегічний партнер
Copyright © by AsMAP        Powered by Vis-A-Vis